Blumenbecker Engineering Polska Sp. z o.o.

2.3 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Blumenbecker Engineering Polska Sp. z o.o.

Poldek

BLUMENBECKER IPS to z pewnością świetna firma. Jak ktoś jest ambitny i lubi pracować to znajdzie w firmie miejsce dla siebie. Cały czas się rozwijają!!

Program

@Marcin W zupełności zgadzam sie z Tobą. Jest praca ale jest także całkiem przyzwoita kasa. Jeśli ktoś liczy na obijanie sie to przestrzegam żeby sie nie rozczarował. Fajna firma , dobrze sobie wszystko poukładali.

Miet 37

Witam. Jak wygląda praca na dłuższy okres w tej firmie.Umowy o pracę na jaki okres są? Na jakie zarobki może liczyć elektromonter z kilkunastoletnim stażem.Pozdrawiam. Mietek.

Natalia

@Marcin Dodam, że firma dostała nagrodę „Kreatora Przyszłości” przyznany przez firmę SEW EURODRIVE za wdrażanie innowacyjnych i nowatorskich rozwiązań.

Rozmowa kwalifikacyjna
Daj nam znać, jak oceniasz atmosferę na rozmowie kwalifikacyjnej w Blumenbecker Engineering Polska Sp. z o.o.. Czy rekruter przedstawił Ci warunki zatrudnienia i opowiedział o systemie pracy na stanowisku Projektant Wiodący w Dziale Elektrycznym?
Edyta

Marcin, a co z rozwojem zawodowym? Są na to szanse?

Marcin
@Edyta

Jasne - firma realizuje projekty za granicą w dla największych producentów samochodów... jeżeli ktoś jest gotowy pracować w trybie wyjazdowym na projektach. Co ciekawe firma realizuje też coraz więcej tematów w kraju, wiec nie jest źle... Robota nie jest lekka ale daje dużo satysfakcji!

Edyta

@Marcin, a jak z warunkami pracy?

Marcin
@Edyta

Warunki pracy jak wszędzie w branży - trzeba się liczyć z dużą ilością wyjazdów... dla niektórych to plus dla niektórych minus... ludzie ciekawi a i z górą można się dogadać...

Stefan

Fajne firmy nie mają zbyt wielu ofert pracy bo ludzie jak się dostaną to nie odchodzą. Szukam pracy jako inż. systemów wizyjnych i mam nadzieję, że może gdzieś znajdę. Gdyby ktoś wiedział proszę o info

Bysio

Nie widzę aktualnych ofert a interesuje mnie praca dla programisty PLC. Jeśli stok ma informacje prośże się podzielić ze mną. Jakieś wymogi na starcie?

BEP
@Bysio

pan_nikt

Ok, szafę rozdzielczą 1000/ 1200 z setką lub 200 zaciskami odpływów ogarniam w tydzień, a dwu szafową automotive ponad 300 zacisków plus sterowniki w dwa tygodnie... | Proszę o poważne odpowiedzi. | V Ile można w tej firmie zarobić na produkcji?

Pracuś

Fajnie, że potrzebują nowych pracowników, oni są naprawdę spoko!!

Amator

Zupełnie nie widzę nowych ofert pracy dla programistów PLC? Czy firma nie ma takiego zapotrzebowania?, słyszałem że dobrze sobie radzą na rynku.

Specjalista
@Amator

Na dużym portalu z ogłoszeniami na P widziałem aktualne oferty, m.in. dla programistów PLC...

Mark

Ale chyba mieszacie firmy bo tam są co najmniej 2 o podobnej nazwie... ten IPS to chyba nazwę zmieniał - pisali coś na Facebooku www.facebook.com/blumenbeckerengineeringpolska

pan_nikt

Widzę że frustracja na stanowiskach pierdzi-stołków i wyżej w tej firmie jest kosmiczna ale nie widzę żadnej opinii zwykłego kowalskiego zasuwającego jako biały murzyn na produkcji. Może ktoś coś powie o pracy przy montażu, czasie potrzebnym i koniecznym oraz nadgodzinach, no i... o pieniądzach, hmm? ;) ....

Poster
@pan_nikt

Chyba nie jest tak źle jak myślisz. Zwykli pracownicy nie mają powodów do narzekań!! Raz jest lepiej raz gorzej jak w życiu. Firma jest spoko więc należy szanować miejsce, które daje życie. Trzeba zmienić nastawienie w pracy a przekonasz się, że będzie ok!!

kepasa
@Poster

Człowieku co ty bierzesz ? Cytuję "należy szanować miejsce, które daje życie"

Program

To jest dobra firma .Jak ktoś szuka dużego korpo to trudno

Dynia

Mam pytanie czy język angielski jest wymaganym na stanowisku programista PLC?

Jacek

Jako były pracownik nie mogę powiedzieć złego słowa o tej firmie,ale... Moja decyzję o zmianie pracy spowodowały projekty jakie ta firma wykonuje. Projekty są średniej wielkości, co mnie trochę zniechęciło:/ Kolejna sprawa, która jest poruszana wyżej to wybieranie nadgodzin! Dla mnie kpina, człowiek pracuje na delegacji a dostaje jałmużnę:/ Noclegi w paskudnych miejscach:/ Dla człowieka z doświadczeniem +3 to już nie ta liga projektów oraz pieniędzy.

pola

chyba świat się nie dowie za wiele, pracownicy mają związane ręce czy jak.. szkoda, bo to dość znana firma w Warszawie

Q

Czy wie ktoś z Was jaki jest zakres obowązków stażysty w tej firmie? Jestem studentem AiR drugi stopień, mam już inżyniera.

Temp
@Q

Stażyści wykonują zadania wspierające projekty z biura. Podczas stażu możliwa jest praca w niepełnym wymiarze godzin, w zależności od trybu i harmonogramu studiów. (usunięte przez administratora)

Temp

W Blumenbecker IPS Polska mamy koleżanki na różnych stanowiskach... także kierowniczych...

dziewczyna

A są zatrudniane kobiety?

Zostaw merytoryczną opinię o Blumenbecker Engineering Polska Sp. z o.o. - Katowice

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Blumenbecker Engineering Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Blumenbecker Engineering Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Blumenbecker Engineering Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 3, z czego 0 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jakie są opinie klientów o firmie Blumenbecker Engineering Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii klientów firmy Blumenbecker Engineering Polska Sp. z o.o., to 1, z czego 0 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a, 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Blumenbecker Engineering Polska Sp. z o.o.