Blumenbecker Engineering Polska Sp. z o.o.

opinie o firmach | GoWork.plznak

Twój głos ma znaczenie,

podziel się swoją historią!

Chcę opowiedzieć o firmie

Opinie o Blumenbecker Engineering Polska Sp. z o.o.

Beny

Witam. Blumenbecker dzieli się na 3 spółki: Blumenbecker Polska - montaż rozdzielnice Blumenbecker Enginering - robotyka, programowanie Blumenbecker Handel i Serwis - handel Czy ktoś pracował kub pracuje w tej pierwszej spółce zajmującej się montażem rozdzielnic? Proszę o opinie

Marian

BLUMENBECKER ENGINEERING to fajna firma i dobry pracodawca!!

lekarz
@Marian

Marian odstaw ten towar i nie bierz nigdy więcej

Edyta

@pracownik dzięki za informacje, ofert rzeczywiście jest teraz sporo, głównie na stanowisko montera. Możesz coś powiedzieć na temat tego stanowiska? Skoro BLUMENBECKER ENGINEERING prowadzi rekrutację to na pewno, wiele osób będzie wdzięcznych za przekazanie aktualnych warunków pracy w zakładzie.

Firma się rozwija i mam nadzieję, że będzie się tak dobrze pracowało jak dotychczas.

Daj nam znać, jak oceniasz atmosferę na rozmowie kwalifikacyjnej w Blumenbecker Engineering Polska Sp. z o.o.. Czy rekruter przedstawił Ci warunki zatrudnienia i opowiedział o systemie pracy na stanowisku Elektryk - Monter instalacji elektrycznej?
Amator

Może mi ktoś powiedzieć dlaczego firma potrzebuje tylu monterów-mechaników? Interesuje mnie praca w BLUMENBECKER ENGINEERING, słyszałem już o firmie dobre zdanie i dlatego dopytuję. Czy poza pensją jest socjal?

@Amator

W Blumenbecker Engineering Polska dział produkcji i montażu jest obecnie rozwijany. W tym i kolejnym roku są planowane zatrudnienia, ale nie są to masowe zatrudnienia, raczej jest to potrzeba kilku doświadczonych fachowców.

Edyta

Rzeczywiście @BEP tego typu komentarze nie wnoszą nic merytorycznego do dyskusji. Forum powinno być miejscem gdzie można bez problemu się komunikować i do tego dąży serwis gowork. Dlatego warto jeśli wie się coś na pewno, dać znać innym jakie są warunki pracy w BLUMENBECKER ENGINEERING POLSKA. Ofert pracy jest wiele więc na pewno takie informacje pomogą innym.

Parasol

Myślę, że w prężnie działającej firmie niestety nie wszyscy ,mogą znaleźć miejsce pracy. Taka firma potrzebuje ludzi ambitnych i pracowitych. Jak się nie ma argumentów to innych obraża i koniec dyskusji?

Poldek

BLUMENBECKER IPS to z pewnością świetna firma. Jak ktoś jest ambitny i lubi pracować to znajdzie w firmie miejsce dla siebie. Cały czas się rozwijają!!

Program

@Marcin W zupełności zgadzam sie z Tobą. Jest praca ale jest także całkiem przyzwoita kasa. Jeśli ktoś liczy na obijanie sie to przestrzegam żeby sie nie rozczarował. Fajna firma , dobrze sobie wszystko poukładali.

Miet 37

Witam. Jak wygląda praca na dłuższy okres w tej firmie.Umowy o pracę na jaki okres są? Na jakie zarobki może liczyć elektromonter z kilkunastoletnim stażem.Pozdrawiam. Mietek.

Natalia

@Marcin Dodam, że firma dostała nagrodę „Kreatora Przyszłości” przyznany przez firmę SEW EURODRIVE za wdrażanie innowacyjnych i nowatorskich rozwiązań.

Edyta

Marcin, a co z rozwojem zawodowym? Są na to szanse?

@Edyta

Jasne - firma realizuje projekty za granicą w dla największych producentów samochodów... jeżeli ktoś jest gotowy pracować w trybie wyjazdowym na projektach. Co ciekawe firma realizuje też coraz więcej tematów w kraju, wiec nie jest źle... Robota nie jest lekka ale daje dużo satysfakcji!

Edyta

@Marcin, a jak z warunkami pracy?

@Edyta

Warunki pracy jak wszędzie w branży - trzeba się liczyć z dużą ilością wyjazdów... dla niektórych to plus dla niektórych minus... ludzie ciekawi a i z górą można się dogadać...

Stefan

Fajne firmy nie mają zbyt wielu ofert pracy bo ludzie jak się dostaną to nie odchodzą. Szukam pracy jako inż. systemów wizyjnych i mam nadzieję, że może gdzieś znajdę. Gdyby ktoś wiedział proszę o info

Bysio

Nie widzę aktualnych ofert a interesuje mnie praca dla programisty PLC. Jeśli stok ma informacje prośże się podzielić ze mną. Jakieś wymogi na starcie?

BEP
@Bysio

pan_nikt

Ok, szafę rozdzielczą 1000/ 1200 z setką lub 200 zaciskami odpływów ogarniam w tydzień, a dwu szafową automotive ponad 300 zacisków plus sterowniki w dwa tygodnie... | Proszę o poważne odpowiedzi. | V Ile można w tej firmie zarobić na produkcji?

Pracuś

Fajnie, że potrzebują nowych pracowników, oni są naprawdę spoko!!

Amator

Zupełnie nie widzę nowych ofert pracy dla programistów PLC? Czy firma nie ma takiego zapotrzebowania?, słyszałem że dobrze sobie radzą na rynku.

Specjalista
@Amator

Na dużym portalu z ogłoszeniami na P widziałem aktualne oferty, m.in. dla programistów PLC...

Mark

Ale chyba mieszacie firmy bo tam są co najmniej 2 o podobnej nazwie... ten IPS to chyba nazwę zmieniał - pisali coś na Facebooku www.facebook.com/blumenbeckerengineeringpolska

pan_nikt

Widzę że frustracja na stanowiskach pierdzi-stołków i wyżej w tej firmie jest kosmiczna ale nie widzę żadnej opinii zwykłego kowalskiego zasuwającego jako biały murzyn na produkcji. Może ktoś coś powie o pracy przy montażu, czasie potrzebnym i koniecznym oraz nadgodzinach, no i... o pieniądzach, hmm? ;) ....

Poster
@pan_nikt

Chyba nie jest tak źle jak myślisz. Zwykli pracownicy nie mają powodów do narzekań!! Raz jest lepiej raz gorzej jak w życiu. Firma jest spoko więc należy szanować miejsce, które daje życie. Trzeba zmienić nastawienie w pracy a przekonasz się, że będzie ok!!

kepasa
@Poster

Człowieku co ty bierzesz ? Cytuję "należy szanować miejsce, które daje życie"

Zostaw merytoryczną opinię o Blumenbecker Engineering Polska Sp. z o.o. - Katowice

• Jak się pracuje w Blumenbecker Engineering Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Blumenbecker Engineering Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 22.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Blumenbecker Engineering Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 5, z czego 1 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Blumenbecker Engineering Polska Sp. z o.o.