Blumenbecker Engineering Polska Sp. z o.o.

2.3 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Blumenbecker Engineering Polska Sp. z o.o.

Moglibyście się podzielić się z innymi aplikantami, swoim doświadczeniem wynikającym ze współpracy z BLUMENBECKER ENGINEERING POLSKA?

Ciekawy...
@Administrator

Linkowanie pod wątkiem z 2018 wpisów z 2015 to chyba jakaś pomyłka ??? Jakieś aktualne info ?

Nick
@Ciekawy...

Wątek stary ale jak najbardziej aktualny. Jak jest robota to robisz nadgodziny a potem wszystkie wybierasz.

Gogol

Jesteście pewni, że nic pozytywnego o firmie nie można napisać?

Piła

Czy może się ktoś wypowiedzieć o pracy w księgowości? Widzę, że od jakiegoś czasu pojawia się oferta pracy i nie wiem czy aplikować.

Były_2

Ktoś napisał, że można się dogadać w sprawie nadgodzin - no można :), kierownik grzecznie poprosi Cię o wpisanie nadgodzin do systemu rozliczeń i po nadgodzinach - dogadane co nie...:) Prawdą jest też to, że firma nie płaciła za wyjazdy na delegacje w weekendy i święta (tzn. za sam dzień wyjazdu na delegację, jeśli przypadała w jeden z takich dni). Prawdą jest też to, że rotacja nigdy nie wynikała z ilości projektów a z faktu, że ludzie po prostu po roku czy jeszcze krótszym okresie czasu się zwalniali. Prawdą jest również to, że w firmie nie było jednoznacznie określonych widełek płacowych dla inżynierów. Prawdą jest też to, że pracujący tam inżynierowie po mniej niż dwóch latach pracy (Ci którzy tam zostali) otrzymują status "Zaawansowany Programista PLC" czy też "Zaawansowany Programista Robotyk", w krajach Europy Zachodniej, takich jak: Niemcy, Francja czy Wielka Brytania takie stanowiska piastują ludzie z 10 - letnim bądź więcej doświadczeniem, wniosek sam się chyba nasuwa. Ktoś z kolegów napisał "że, jeżeli nie ma się na chleb to nie ma wyboru" i to może być jedyny powód by się tam zatrudnić, w przeciwnym bądź razie omijajcie tę firmę szerokim łukiem...

ExTomasz
@Były_2

Święta prawda, nic dodać nic ująć, to to wyglądało. Studencie AIR itp- zastanów się nie 2 a 5 razy zanim zaczniesz taka karierę.

Rozmowa kwalifikacyjna
Daj nam znać, jak oceniasz atmosferę na rozmowie kwalifikacyjnej w Blumenbecker Engineering Polska Sp. z o.o.. Czy rekruter przedstawił Ci warunki zatrudnienia i opowiedział o systemie pracy na stanowisku Projektant Wiodący w Dziale Elektrycznym?
Worker BEP

Trzeba pamiętać o tym, że mamy kilka spółek o podobnej nazwie: 1. Blumenbecker Engineering Polska (wcześniej IPS) : rozwiązania z zakresu automatyki i robotyki. Tu znajdziecie pracę w działach: Systemy Sterowania, Robotyka, Mechanika, Elektryka, też IT (https://www.blumenbecker-engineering.pl/pl/). Polecam odwiedzić FB firmy, tam można się dużo dowiedzieć : https://www.facebook.com/blumenbeckerengineeringpolska/ Firma stawia na stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę), zapewnia opiekę medyczną, pakiet socjalny. Oferty pracy można znaleźć na najpopularniejszych portalach pracy, są również aktualizowane na stronie internetowej firmy: https://www.blumenbecker-engineering.pl/pl/company-area/kariera/aktualne-oferty-pracy/ Ostatnio opublikowali filmik, w którym można podejrzeć biuro, charakter pracy itp. Też dostępny na FB. Bardzo ważna jest również atmosfera w pracy, a w tej firmie jest na 5+ ! Fajni i zgrani ludzie, organizowane są wyjścia i wyjazdy integracyjne. Polecam :) 2. Blumenbecker Polska: produkcja (https://www.blumenbecker-polska.pl/pl/) 3. Blumenbecker Handel i Serwis (https://www.blumenbecker-his.pl/pl/)

Sceptyk
@Worker BEP

Korpo bełkot - ciemny lud to kupi ;-) Ciekawe czy można najeść się atmosferą na 5+

Worker BEP
@Sceptyk

Jak nie ma się racjonalnych argumentów, to rzuca się właśnie takimi komentarzami ;) Szkoda czasu na dyskusję.

ExWorker
@Worker BEP

Racjonalne argumenty odnosić do takich ogólników jak atmosfera na 5+, i sa wyjścia i wyjazdy integracyjne? Oczywiście dla każdego cos miłego, jeżeli ktoś np składał śluby czystości, czy nie ma, lub nie lubi swojej rodziny to praca w tak wycieczkowym charakterze może byc idealna. Ktoś lubi zapracowywać się ku chwale firmy? Lepiej nie mogl trafić. Dodam że wynagrodzenie nie należy do szczególnie atrakcyjnych na tle konkurencji.

Crash

Chciałbym się dowiedzieć ile godzin miesięcznie pracuje się w delegacji jako programista PLC oraz robotyk w Blumenbecker - zakładając podróż trwającą miesiąc czterotygodniowy. Z góry dziękuję za odpowiedź.

pewne info
@Crash

300 i więcej

#potwierdzoneInfo
@pewne info

Zdarza się że i 80 w tygodniu.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa coraz istotniejszą rolę. Czy tak samo jest w BLUMENBECKER ENGINEERING POLSKA? Podzielcie się informacjami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Czy tak samo jest w BLUMENBECKER ENGINEERING POLSKA? Napiszcie, co sądzicie na ten temat.

Beny

Witam. Blumenbecker dzieli się na 3 spółki: Blumenbecker Polska - montaż rozdzielnice Blumenbecker Enginering - robotyka, programowanie Blumenbecker Handel i Serwis - handel Czy ktoś pracował kub pracuje w tej pierwszej spółce zajmującej się montażem rozdzielnic? Proszę o opinie

Marian

BLUMENBECKER ENGINEERING to fajna firma i dobry pracodawca!!

lekarz
@Marian

Marian odstaw ten towar i nie bierz nigdy więcej

Edyta

@pracownik dzięki za informacje, ofert rzeczywiście jest teraz sporo, głównie na stanowisko montera. Możesz coś powiedzieć na temat tego stanowiska? Skoro BLUMENBECKER ENGINEERING prowadzi rekrutację to na pewno, wiele osób będzie wdzięcznych za przekazanie aktualnych warunków pracy w zakładzie.

Piotr

Firma się rozwija i mam nadzieję, że będzie się tak dobrze pracowało jak dotychczas.

Amator

Może mi ktoś powiedzieć dlaczego firma potrzebuje tylu monterów-mechaników? Interesuje mnie praca w BLUMENBECKER ENGINEERING, słyszałem już o firmie dobre zdanie i dlatego dopytuję. Czy poza pensją jest socjal?

@Amator

W Blumenbecker Engineering Polska dział produkcji i montażu jest obecnie rozwijany. W tym i kolejnym roku są planowane zatrudnienia, ale nie są to masowe zatrudnienia, raczej jest to potrzeba kilku doświadczonych fachowców.

Edyta

Rzeczywiście @BEP tego typu komentarze nie wnoszą nic merytorycznego do dyskusji. Forum powinno być miejscem gdzie można bez problemu się komunikować i do tego dąży serwis gowork. Dlatego warto jeśli wie się coś na pewno, dać znać innym jakie są warunki pracy w BLUMENBECKER ENGINEERING POLSKA. Ofert pracy jest wiele więc na pewno takie informacje pomogą innym.

Parasol

Myślę, że w prężnie działającej firmie niestety nie wszyscy ,mogą znaleźć miejsce pracy. Taka firma potrzebuje ludzi ambitnych i pracowitych. Jak się nie ma argumentów to innych obraża i koniec dyskusji?

Poldek

BLUMENBECKER IPS to z pewnością świetna firma. Jak ktoś jest ambitny i lubi pracować to znajdzie w firmie miejsce dla siebie. Cały czas się rozwijają!!

Program

@Marcin W zupełności zgadzam sie z Tobą. Jest praca ale jest także całkiem przyzwoita kasa. Jeśli ktoś liczy na obijanie sie to przestrzegam żeby sie nie rozczarował. Fajna firma , dobrze sobie wszystko poukładali.

Miet 37

Witam. Jak wygląda praca na dłuższy okres w tej firmie.Umowy o pracę na jaki okres są? Na jakie zarobki może liczyć elektromonter z kilkunastoletnim stażem.Pozdrawiam. Mietek.

Natalia

@Marcin Dodam, że firma dostała nagrodę „Kreatora Przyszłości” przyznany przez firmę SEW EURODRIVE za wdrażanie innowacyjnych i nowatorskich rozwiązań.

Edyta

Marcin, a co z rozwojem zawodowym? Są na to szanse?

Marcin
@Edyta

Jasne - firma realizuje projekty za granicą w dla największych producentów samochodów... jeżeli ktoś jest gotowy pracować w trybie wyjazdowym na projektach. Co ciekawe firma realizuje też coraz więcej tematów w kraju, wiec nie jest źle... Robota nie jest lekka ale daje dużo satysfakcji!

Zostaw merytoryczną opinię o Blumenbecker Engineering Polska Sp. z o.o. - Katowice

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Blumenbecker Engineering Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Blumenbecker Engineering Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Blumenbecker Engineering Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 3, z czego 0 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jakie są opinie klientów o firmie Blumenbecker Engineering Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii klientów firmy Blumenbecker Engineering Polska Sp. z o.o., to 1, z czego 0 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a, 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Blumenbecker Engineering Polska Sp. z o.o.