Blumenbecker Engineering Polska Sp. z o.o.

opinie o firmach | GoWork.plznak

Twój głos ma znaczenie,

podziel się swoją historią!

Chcę opowiedzieć o firmie

Opinie o Blumenbecker Engineering Polska Sp. z o.o.

Może

Witam, jestem zainteresowany ofertą pracy na produkcji jako elektryk, czy ktoś mógłby opowiedzieć czy warto i dlaczego?

@Może

Cześć, jeżeli chodzi o Blumenbecker Engineering Polska to stanowisko Elektryka wiąże się z wyjazdami delegacyjnymi na terenie kraju i Europy. Firma realizuje projekty z obszaru automotive i general industry. W przypadku zainteresowania wyjazdami, polecamy aplikować: https://www.pracuj.pl/praca/koordynator-prac-elektrycznych-katowice,oferta,1001782112?sort=0&s=377652e9&searchId=4a579ca0-e0de-11ec-a915-85a842a1d118

Dzień dobry. Jak się pracuje na magazynie?

Z Bogdańca
@Kandydat

Ogólnie spoko. Jest chaos jak to na magazynie, ale jeśli masz dobra organizacje pracy to polecam

@Kandydat

Praca na magazynie jak na magazynie, dużo pracy i wyjaśniania. Ekipa w porządku zawsze pomocna. Jeżeli chcesz podjąć pracę to zapraszam. Praca dla ludzi cierpliwych, bystrych. Jeżeli pracownik jest nerwowy i denerwuje się o zwykły drobiazg to lepiej żeby się dostosował albo pomyślał o innej pracy. Ale ogólnie praca ciekawa i można wyrobić sobie szybki tok pracy i dokładność.

Agata

Rozsądnie radzisz moim zdaniem. A jak wg Ciebie zarobki na magazynie? Może mój narzeczony przeszedł by do Was :)

N

Cześć! Czy potrzebujecie doświadczonych robotyków?

@N

Cześć! Poszukujemy doświadczonych robotyków :) więcej informacji można uzyskać pod telefonem 882 102 189 lub aplikując bezpośrednio do nas za pośrednictwem portalu pracuj.pl.

Mlody PLC

Witam jest możliwość skontaktowania się z podmiotem zatrudniającym w celu zadaniu paru pytań, przeprowadzeniu rozmowy :D Pozdrawiam

@Mlody PLC

Cześć, chętnie opowiemy o możliwościach zatrudnienia jako Młodszy Programista PLC w naszej firmie, prosimy o kontakt telefoniczny z Sandrą +48 882 102 189 :D

Daj nam znać, jak oceniasz atmosferę na rozmowie kwalifikacyjnej w Blumenbecker Engineering Polska Sp. z o.o.. Czy rekruter przedstawił Ci warunki zatrudnienia i opowiedział o systemie pracy na stanowisku Elektryk - Monter instalacji elektrycznej?
Gregor 43

Dzień dobry. Obecnie mam zamiar zmienić pracę że względu na warunki finansowe. Mieszkam niedaleko firmy blumenbecker a umowa mi się kończy z końcem marca. Gdybym się zdecydowal to jest szansa na podpisanie umowy przed wstępnej? Czy warto tutaj przyjść? Na Magazynie pracuję ponad 12 lat

@Gregor 43

Dzień dobry, dziękujemy za wiadomość i zainteresowanie pracą w Blumenbecker Engineering Polska. Cały czas się rozwijamy i powiększamy nasze Zespoły. Magazyn mamy już w nowej lokalizacji w Rudzie Śląskiej ul. Zabrzańska 38. Jednak w chwili obecnej nie prowadzimy rekrutacji do tego Zespołu. Nasze aktualne rekrutacje znajdują się na pracuj.pl https://www.pracuj.pl/praca/blumenbecker%20engineering%20polska;en Zachęcamy do aplikowania. Bądź na bieżąco i obserwuj nas na LinkedIn i Facebook! #WeDeliverSolutions

PLC PROGRAMISTA

Cześć, jest możliwość podjęcia zatrudnienia w tej firmie na warunkach B2b zamiast umowy o pracę? Chodzi o stanowisko Programista PLC.

@PLC PROGRAMISTA

Cześć, chętnie opowiemy o możliwościach zatrudnienia jako Programista PLC w naszej firmie również na umowie B2B :) prosimy o kontakt telefoniczny z Sandrą +48 882 102 189.

W mieście Katowice można podjąć prację jako Asystentka. Średnie zarobki na tym stanowisku to 5600 . Co sądzicie o pracy w firmie Blumenbecker Engineering Polska Sp. z o.o.?

W chwili obecnej nie prowadzimy rekrutacji na stanowisko Asystentki. Nasze aktualne rekrutacje Blumenbecker Engineering Polska na pracuj.pl: https://www.pracuj.pl/praca/blumenbecker%20engineering%20polska;en • Programista PLC (Katowice, Ruda Śląska, Kraków) • Projektant Wiodący w Dziale Elektrycznym (Katowice) • Elektryk (Katowice, Ruda Śląska) • Młodszy Kierownik Projektu (Ruda Śląska) • Konstruktor Mechanik (Ruda Śląska) • Monter Mechanik (Ruda Śląska) Zachęcamy do aplikowania. Bądź na bieżąco i obserwuj nas na LinkedIn i Facebook! #WeDeliverSolutions

FreeBird

Kiedyś ta firma miała świetny klimat i ciekawe warunki pracy. Jednak obecnie wygląda to nieciekawie. Wielu dobrych inżynierów z pasją odeszło. Innowacyjność nie jest najmocniejszą stroną realizowanych projektów. Brak pomysłu na szkolenia i motywowanie pracowników, również dużo "papierologii". Szkoda, bo była to firma z potencjałem.

Czy w firmie Blumenbecker Engineering Polska Sp. z o.o. są regularne szkolenia pracownicze?

Odpowiedź

Poza BHP, SEP i certyfikacjami wymaganymi na projekt to nic.

FreeBird

Niestety zgadzam się z przedmówcą, na BHP i SEP możesz liczyć, czasem szkolenie do projektów jeśli jest wymagane. Lecz by uzyskać coś więcej musisz wychodzić swoje :)

Placek

Witam. Aktualnie szukam pracy na stanowisku magazynier. Pracuje w konkurencji a staż mam duży. Proszę o opinie czy warto tutaj przyjsc.

@Placek

Warto

Zaintrygowany

Wszyscy tu piszą piszą o jakiś wyjazdowych projektach, a czy byłby ktoś w stanie jak wygląda praca na magazynie?

wygląda_to_tak
@Zaintrygowany

Z 24 godzin odejmij 8 godzin na sen, następnie 8 godzin na etat i 3 godziny na przygotowanie i dojazd do pracy. Jeśli w środku dniówki nie masz godzinnej przerwy na lunch i nie zaskoczą cię nadgodzinami, zostaje Ci nawet 5 godzin dla siebie. I tak codziennie przez ponad 40 lat do emerytury, której możesz nie dożyć. Czyż to nie piękna perspektywa?

elektryk
@wygląda_to_tak

Pozdrowienia dla kumatego Kolegi !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Strona

Jak obecnie wygląda sytuacja w firmie? Jaka atmosfera pracy?

Job
@Strona

Wspaniała

Aktualność
Szanowni Państwo,

Bardzo się cieszymy, że od dziś jesteśmy z Wami na GoWorku!

Zachęcamy Was do śledzenia naszego profilu, przeglądania aktualnych ofert pracy i bycia tutaj z nami!

Ostatnio nasza firma przeszła wiele zmian, więc chcemy aktywnie uczestniczyć w dyskusjach dotyczących konkretnych problemów do rozwiązania, jak i naszych sukcesów.

Pozdrawiamy,
Zespół Blumenbecker Engineering Polska

Jakie zmiany nastąpiły w firmie? Jak do tej pory większość opinii jest negatywna - czy próbujecie zmienić coś pod względem tych opinii? Czy nadgodziny są dalej na wybieranie dni wolnych? Osobiście dla mnie to jest niedopuszczalne Czy płace się zwiększyły? Czy można uzyskać chociaż 5000 netto podstawy jako programista PLC?

Mr.PLC

Dzień dobry, Czy można prosić o podanie widełek dla programisty PLC (Tia Portal i Step7 na poziomie zaawansowanym) z ponad 10 letnim stażem pracy? Pozdrawiam.

Pytanko

Macie może jakieś oferty pracy dla magazynierów?

@Pytanko

Dzień dobry, Wszystkie nasze oferty można śledzić na bieżąco na portalu pracuj.pl :) obecnie poszukujemy doświadczonego magazyniera do naszej siedziby w Katowicach. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą oraz aplikacji: https://www.pracuj.pl/praca/magazynier-katowice,oferta,1001193952?s=d8fe82f0

Czy Blumenbecker Engineering Polska Sp. z o.o. zatrudnia studentów?

Tak, zatrudniamy studentów w okresie wakacyjnym, jeżeli dana osoba się sprawdzi wstępnie oferowana jest umowa zlecenie ze względu na elastyczność podczas dalszego toku studiów jeśli ktoś studiuje dziennie. W przypadku studiów zaocznych standardowe warunki na zasadach umowy o pracę.

Edyta

Firma w Polsce ma zlokalizowane trzy spółki. Blumenbecker Engineering Polska świadczy usługi z zakresu techniki sterowania, robotyki, systemów IT dla przemysłu oraz transportu technologicznego. Aktulanie prowadzone są rekrutacje, link zostawiam poniżej. https://www.blumenbecker.com/pl/kariera Powiedzcie, jakie warunki umowy i benefity pracownicze oferuje ten pracodawca?

:))

Witam, pracuje w tej firmię, patrząc na komentarze najwiecej do powiedzenia maja Ci panowie z PLC ktorzy owszem musieli siedziec po 16 h w pracy ze względów takich ze nie mieli pojecia o tym co robią. Doświadczona osoba robila to w 8 godzin, (usunięte przez administratora).. (usunięte przez administratora)

I am blue

Powiedzcie mi, czy w księgowości w ostatnich latach coś się zmieniło? (usunięte przez administratora)

Mechatronik

Czy firma BLUMENBECKER ENGINEERING POLSKA często prowadzi rekrutacje na stanowisko elektromontera ? Widziałem, że ogłoszenie takie widniało jakiś czas temu na stronie ale wycofano je krótko po zamieszaniu związanym z wirusem i zastanawiam się jak często zdarza się okazja aplikowania.

@Mechatronik

Dzień dobry, Obecnie firma prowadzi rekrutację na stanowisko Elektryka - Elektromontera. Na stronie internetowej można odnaleźć aktualne oferty pracy..

Mechatronik

Czy BLUMENBECKER ENGINEERING POLSKA zatrudnia studentów?

avc

Zatrudni nawet murarza na stanowisku programisty jak powie że chce pensje minimalną.

Zostaw merytoryczną opinię o Blumenbecker Engineering Polska Sp. z o.o. - Katowice

• Jak się pracuje w Blumenbecker Engineering Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Blumenbecker Engineering Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 22.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Blumenbecker Engineering Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 5, z czego 1 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Blumenbecker Engineering Polska Sp. z o.o.