PHU TOMTECH

Toruń

Opinie o PHU TOMTECH

Marta

Czy PHU TOMTECH prowadzi kilka oddziałów? Wyszukując informacji na temat firmy, zdecydowana większość informacji dotyczy lokalizacji w Gdańsku. Czy tamta lokalizacja ma jakiś związek z PHU TOMTECH w Toruniu?

Marta

@billdod a czy istnieje szansa na odbycie w PHU TOMTECH stażu lub praktyk, a by właśnie to doświadczenie zdobyć? To bardzo ważna szansa rozwoju dla młodych pracowników.

blldod

To, że są krótkie terminy dostaw to jedno @balia. Ogólnie firma jest porządna i zatrudnia ludzi, którzy mają już doświadczenie na stanowiskach, na które zatrudniają.

ttt

ta firma już nie istnieje gość zapadł się pod ziemie

tommy

jesli chodzi o te Toruńską firmę Tomtech to znam ją jedynie z opowieści kumpla bo niestety niewiele informacji można znaleźć o nich w sieci czy też innych źródłach. Napiszcie proszę czy te negatywne informacje na temat tego jak się tutaj pracuje rzeczywiście są zgodne z prawdą i aktualne na ten moment

ona8

rowniez nasuwa mi sie pytanie brak komenta od dawna a wczesniej to patrze ze wlasciciel konczy na obietnicach ale jak ma sie umowe podpisana to kierownik powinien trzymac sie tego czy ktos posiada doswiadczenia odosnie tej firmy i z tym wynagrodzeniem jest na opak trzeba upominac sie o sowje dziekuje za odpowiedzi..

osoba woląca pozostać anonimową

Zgadzam się z opiniami na temat nierzetelności opiniowanej firmy wobec partnerów handlowych. Właściciel firmy był dobry jedynie w mydleniu oczy i obietnicach. Do tej pory nie udało mi się wyegzekwować swoich należności.

an

pewnie było ok

m

Pracowałem .Było OK.

abc

Pracowało się tam ok,jednak problemy finansowe firmy dały wszystkim w kość, głównie pracownikom. Najgorsze jest to, że pracodawca nie płaci nam od 2009 roku składek.

Aconexim

Firma niesolidna, nie płaci należności za zakupiony towar, szefa nigdy nie ma w firmie bo albo jest w terenie albo chory, nie odpowiada na telefony. Nie polecam współpracy, ajeśli już to tylko sprzedaż za gotówkę, żadnych przelewów.

Firma "krzak" przez małe k . Nie płaci swoim Odbiorcom zaległych należności,Właściciel nie odbiera telefonów , współczujemy wszystkim pracownikom pracującym w tak żenującej firmie.

byly pracownik

Praca w tej firmie to same negatywy!!! Jakiś czas temu od niej odszedłem i nie polecam podejmowania pracy tam NIKOMU! Żenada a nie firma:]

Pracodawca tragiczny! Nie wypłaca pieniędzy na czas, gnębi pracowników...

Bardzo dobra atmosfera. Praca czasami stresująca i wymagająca poświęcenia.

Zostaw opinię o PHU TOMTECH - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PHU TOMTECH