eu-line

Kalisz

Opinie o eu-line

michał

Raczej nie chce się przekonać tylko wiecie chciałem się dowiedzieć po czym wiecie że to jest to samo. Bo całkiem inne nazwy są tych firm. Jakby były podobne to jeszcze można zrozumieć

?

po wielu innych sprawach wiadomo ze to ten sam ( usunięte przez administratora )a jak chcesz się przekonać to śmiało

?

michał - 2013-09-21 22:37:59 Co masz dokładnie na myśli? Bo tak się właśnie składa że szukam informacji odnośnie pracy w tej firmie( usunięte przez administratora )

KOLEJNY WAŁ RODZINNY

Słowa kojarzące się z eu-line (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... . Atmosfera i ludzie tam pracujący są ... . Od jakiej stawki można negocjować pensję? Najbardziej podobało mi się w eu-line: Najbardziej nie podobało mi się w eu-line:

Zostaw opinię o eu-line - Kalisz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie eu-line