interroyal

Gdańsk

Opinie o interroyal

Ty operatorze niby wózków, myślałeś że będziesz siedział i nic nie robił i kasę brał w innych firmach ja pracowałem też się wykonuje prace różne porządkowe itp... Dobrze że dbają o porządki i czystość ktoś to musi robić , Z tego co wiem od kolegi bo tam pracuje to mają też wózki Widlowe prawie nowe niemieckie na dobrym poziomie ale operatorzy nie dbają ci nowi tylko uszkadzają wózki i regały magazynowe ,bo to tacy pracownicy i potem jak zostaną zwolnieni to piszą kłamstwa . Szkoda czasu na takich niby operatorów ....bez stronny

Zostaw opinię o interroyal - Gdańsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie interroyal