Askar - Service Antoni Krzykawski

Radzionków

Askar - Service Antoni Krzykawski

Opinie o Askar - Service Antoni Krzykawski

Jerzy

@anonymous, rozumiem, że piszesz z perspektywy klienta? Twój wpis jest cenny, jednak forum powinno służyć do dzielenia się opiniami pracowników na temat pracodawcy. Czy są tu takie osoby? Jak to wygląda z waszej strony, także jesteście zadowoleni? Czy firma oferuje umowę o pracę i stabilne zatrudnienie?

anonymous

Bardzo dobry serwis polecam.Duża flota pojazdów pomocy drogowej.Adam Zabrze.

Czy ktoś może opisać, jak w tym momencie prezentuje się firma na tle innych - zarówno w tym obszarze jak i lokalizacji? To bardzo cenna pomoc dla osób mieszkających w Radzionków.

vectra

Miałem skrzynię biegów w vectrze b do wymiany. Pan Wojciech nakłonił mnie do zakupu droższej (używanej) skrzyni za 2500zł. Skrzynia została tak poskładana, że zimą nie można było wrzucić 1 i 2, dwa razy próbowali ją naprawiać, ale bezskutecznie. W końcu Pan Wojciech stwierdził, że wszystko jest w porządku, choć sam miał problem wrzucić bieg. Moja żona nie potrafiła nawet dwoma rękami wrzucić biegu. Auto musiałem sprzedać ponad 2tys taniej właśnie z powodu skrzyni biegów. Oczywiście firma ASKAR umyła ręce, nigdy nie zwrócono mi poniesionych kosztów!

Andrzej
@vectra 14.01.2015 21:44

Przez nieostroznosc uszkodzilem drzi w moim Mercedesie Sport Cupe.Pan Wojciech zalatwil mi uzywane drzi,po wymianiei pomalowaniu auto jak nowe bardzo dobra robota.

mechanik

Dobry pracodawca, dba o pracowników i nie zalega z wypłatami, polecam

Zostaw opinię o Askar - Service Antoni Krzykawski - Radzionków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Askar - Service Antoni Krzykawski