Piotr Stefaniszyn Przedsiębiorstwo Wielobranżowe STALBUD

Kluczbork

Opinie o Piotr Stefaniszyn Przedsiębiorstwo Wielobranżowe STALBUD

osoba współpracująca

Witam nie polecam współpracy z Panem Piotrem Stefaniszyn Stalax,wlaściciel jest nieodpowiedzialnym i aroganckim przedstawicielem,niema pojęcia o wykonywanej pracy,żle traktuje pracowników,bezpodstawnie ucina pensje,nie opłaca składek,warunki nie maja nic wspólnego z realiami.nie dajcie się oszukać.

Zostaw opinię o Piotr Stefaniszyn Przedsiębiorstwo Wielobranżowe STALBUD - Kluczbork

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Piotr Stefaniszyn Przedsiębiorstwo Wielobranżowe STALBUD