ZPRB Arex Arkadiusz Cebrat

Opinie o ZPRB Arex Arkadiusz Cebrat

operator

Czyli że co? Jest nie wypłacalny ?

Grabiacy

Ta firma to nie Łoś a Las koło Żywca.

ktoka

NO WSZYSTKO ŁADNIE, FIRMA... A GDZIE WYPŁATY DLA PRACOWNIKÓW? ZALEGŁE OD STYCZNIA? A FIRMA NIE ISTNIEJE, DO SPRAWDZENIA W CEDG POD NR NIP 553-113-50-66

PRO Solution Sp. z o.o.

Zdecydowanie przestrzegamy przed podjęciem jakiejkolwiek współpracy z firmą AREX Domy. Właściciel firmy Pan Arkadiusz Cebrat, zobowiązuje się do działań z których nie zamierza się wywiązywać. W naszym przypadku sprawę niebawem skierujemy na drogę postępowania sądowego. Zainteresowanym chętnie przybliżymy szczegóły związane z naszymi doświadczeniami przy niedoszłej współpracy z Panem Arkadiuszem. Więcej o działalności tejże firmy można przeczytać na arex-domy.pl

Zostaw opinię o ZPRB Arex Arkadiusz Cebrat - Łaś

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ZPRB Arex Arkadiusz Cebrat