Z.P.R.B. Arex Arkadiusz Cebrat

Opinie o Z.P.R.B. Arex Arkadiusz Cebrat

Filtruj opinie po kryteriach:

Olga
 Opinia

Jak jest firma dobra to i na forum pełna zgoda, polecam prace w firmie.

Anna Narecka
 Opinia

Ja również współpracowałam z tą firmą i też jak najbardziej polecam! Pozdrawiam!

Tak11Nie
Artur Łagiewski
 Opinia

Jak dla mnie godna polecenia firma. Mile wspominam współpracę.

Tak13Nie
Jarek
 Opinia

Choć już nie pracuję u pana Arka to muszę napisać, bo sie zgadzam z Michałem. Pracodawca w porządku i warunki do pracy też. A jeszcze dodam, że jak pracowałem to było kilku takich jak to się mówi niby pracowników, którym najlepiej wychodziło obijanie się. Nie robili nic, no chyba że widzieli w pobliżu szefa to udawali, że cos robią. Lenie i obiboki. Tyle mam do powiedzenia.

Tak21Nie
PRO Solution Sp. z o.o.
 Opinia

Zdecydowanie przestrzegamy przed podjęciem jakiejkolwiek współpracy z firmą AREX Domy. Właściciel firmy Pan Arkadiusz Cebrat, zobowiązuje się do działań z których nie zamierza się wywiązywać. W naszym przypadku sprawę niebawem skierujemy na drogę postępowania sądowego. Zainteresowanym chętnie przybliżymy szczegóły związane z naszymi doświadczeniami przy niedoszłej współpracy z Panem Arkadiuszem. Więcej o działalności tejże firmy można przeczytać na arex-domy.pl

Tak11Nie24
Xxx
@PRO Solution Sp. z o.o. 04.01.2018 14:19

Bardzo proszę o szczegóły współpracy, kontakt: monika.aniolek1@gmail.com. My również mamy katastrofalne wrecz doświadczenia zwiazane z budową domu w tejże firmie????. Totalni (usunięte przez administratora)

Tak3Nie21
Alik
 Opinia

Pracuję w tej firmie i aż oczy przecieram czytając te bzdury!! Właściciel w porządku - i przede wszystkim uczciwy! Mamy nowoczesne sprzęty i maszyny do pracy. Wynagrodzenie zawsze na czas i atmosfera też ok. Owszem, praca na budowie nigdy nie należała do łatwych, ale jak ktoś chce i potrafi pracować to po prostu pracuje! I tyle ! A jak ktoś jest totalnym leniem i ma dwie lewe ręce to tu właśnie widać, co mu najlepiej wychodzi - obczernianie uczciwej firmy! No ale co zrobić - na głupotę ludzką nie ma lekarstwa! Weźcie wy się ludzie do porządnej roboty, bo jak na razie bezpodstawnie obgadujcie za plecami porządną firmę! Ja jestem zadowolony z pracy i warunków, zresztą tak jak inni moi koledzy.

Tak26Nie2
Michal
@Alik 14.03.2019 20:32

Zgadam się z Alik już długo pracuje dla właściciela firmy. nie wiem z kąd się te negatywne komentarze biora. Pracuje już bardzo długo w tej firmie i nigdy nie miałem problemów z szefem. ba! jeszcze dostałem podwyzke chociaż o nia nawet niezabiegalem i sam szef mnie poprosil na rozmowe mowiac ze jest bardzo zadowolony z mojej pracy. Wiec jak się robi tak się ma. ja nie mogę zlego słowa powiedzieć i moi koledzy jak widać także. ale zawsze znajdzie się jeden któremu nic nie będzie pasować. niestety w tym fachu o dobrych pracowników ciężko.

Tak22Nie
operator
 Opinia

Czyli że co? Jest nie wypłacalny ?

Kazimierz
@operator 06.11.2018 21:00

Skąd taka informacja, że pracodawca jest niewypłacalny? Jeżeli masz jakiekolwiek informacje na ten temat, to zachęcam Cię do tego, abyś podzielił się nimi szczegółowo w tym wątku. Każda nowa informacja na temat pracy w firmie ZPRB Arex Arkadiusz Cebrat będzie pomocna dla czytelników tego wątku.

Wróg numer jeden
Nazwa działu: Finanse
@Kazimierz 17.12.2018 13:31

Potwierdzam iż pracodawca jest zupełnym gnojkiem który powinien teraz obchodzić 15 lat i bawić się autkami a nie prowadzić firmę.

Tak2Nie25
Rysznan
 Opinia

ale chetni moga spróbować wyniosa solidny bagaz doświadczeń:))))) Moje sugestie dla ZPRB Arex Arkadiusz Cebrat: Zmiana profesji. Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Przeczytac przynajmniej 100 artylułow np. W Murator.

Tak1Nie21
Grabiacy
 Opinia

Ta firma to nie Łoś a Las koło Żywca.

Tak6Nie
ktoka
 Opinia

NO WSZYSTKO ŁADNIE, FIRMA... A GDZIE WYPŁATY DLA PRACOWNIKÓW? ZALEGŁE OD STYCZNIA? A FIRMA NIE ISTNIEJE, DO SPRAWDZENIA W CEDG POD NR NIP 553-113-50-66

Tak8Nie21

Zostaw opinię o Z.P.R.B. Arex Arkadiusz Cebrat - Łaś