Powitowy Ośrodek Dokumentacji Geodezyjnej i Kartograficznej

Wołomin

Opinie o Powitowy Ośrodek Dokumentacji Geodezyjnej i Kartograficznej

użytkownik zarejestrowany

Słowa kojarzące się z Powitowy Ośrodek Dokumentacji Geodezyjnej i Kartograficznej (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca):rozwojowa,profesjinalna Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako dobry Atmosfera i ludzie tam pracujący są bardzo pomocni. Od jakiej stawki można negocjować pensję? Najbardziej podobało mi się w Powitowym Ośrodku Dokumentacji Geodezyjnej i Kartograficznej:zdobywanie wiedzy w tym zakresie Najbardziej nie podobało mi się w Powitowy Ośrodek Dokumentacji Geodezyjnej i Kartograficznej:

Zostaw opinię o Powitowy Ośrodek Dokumentacji Geodezyjnej i Kartograficznej - Wołomin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Powitowy Ośrodek Dokumentacji Geodezyjnej i Kartograficznej