CF Centrum Flebologii s.c.

Opinie o CF Centrum Flebologii s.c.

JB

Przestrzegam przed korzystaniem z usług "Centrum Flebologii" na Witoszyńskiego 5 na warszawskim Gocławiu! Centrum wadliwie dobrało żonie medyczne podkolanówki i nie chce zwrócić pieniędzy! Próbowali się wykpić 60% zwrotem na co oczywiście się nie zgodziliśmy. Pieniądze, które są nam winni, odzyskamy na drodze sądowej więc oprócz całej kwoty będą musieli też ponieść dodatkowe koszty, ale wszystkich, którzy chcą oszczędzić sobie kłopotów i nieprzyjemności oraz nie chcą być narażeni na takie cwaniactwo PRZESTRZEGAM przed korzystaniem z usług tej placówki. STANOWCZO ODRADZAM!!!

Joanna

Nie polecam , szefowa zaszufladkowana w swojej kanciapie trudno się z nią rozmawia. Płaca najniższa w Warszawie . Generalnie panuje nie miła atmosfera, nadgodziny dostają wybrani . Panuje mobbing i przepytywanki szefowej . W każdym gabinecie jest komputer z kamera , która ogląda sobie szefowa.

Macie doświadczenie w pracy w firmie CF Centrum Flebologii s.c. ? Znacie osoby, które tam pracowały? Czekamy na Wasze komentarze!

Zostaw opinię o CF Centrum Flebologii s.c. - Warszawa

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie CF Centrum Flebologii s.c.