Laboratorium Kosmetyczne Joanna Sp.J.

Izabelin

Opinie o Laboratorium Kosmetyczne Joanna Sp.J.

Basia

Od bardzo dawna nikt nie pisał na forum. Czy zmieniło się coś na lepsze, ostatnio bardzo niektórzy narzekali? Generalnie jak jest w firmie dobrze to nikt nie pisze.

Agnieszka

@anonim, warunki pracy, atmosferę na jakim stanowisku opisujesz? Pamiętajmy, że te czynniki różnią się, w zależności od obejmowanego stanowiska.

Anonim

Pracowałam w firmie Joanna i oceniam ją jako najgorsza. Atmosfera beznadziejna, osoby tam pracujące jak i kierownictwo nie do opisania... traktują ludzi jak śmieci zwalniają z dnia na dzień bez słowa wyjaśnienia i podania konkretnego powodu. Stałe pracownice obijają się, wychodzą w trakcie pracy na kawę, nie ma ich nawet po 20 minut nie licząc przerwy, dodatkowo wykorzystują zlecone jak tylko mogą a potem obgaduja do siebie nawzajem oraz do brygadzistek przez co można stracić pracę tylko dlatego że sa zazdrosne. Co do produktów produkowanych w tej firmie nie mam lepszej opini... produkty są słabej jakości butelki są podnoszone brudne z podłogi, włosy w rękawiczkach i gumach do włosów co wiem bo byłam świadkiem takiego zdarzenia. Jednym słowem nie polecam zarówno pracy jak i produktów tam tworzonych.

Najgorsza firma w jakiej pracowałam !! Kierownictwo bez szacunku do ludzi, brygadzistki nie lepsze. Nie raz wyrzucili ludzi na bruk z dnia na dzień, nie mówiąc nic wcześniej. A atmosfera w pracy ? Tragiczna. Kobiety są gorsze od mężczyzn, każda obgaduje każdą...a jak przyjdzie jakaś nowa, młoda dziewczyna chcą pokazać, że one są tam ważniejsze i najlepiej zniszczyłyby ją na starcie. Także jak najbardziej odradzam tam pracę !!

Diamno

Wiesz co, perspektywa czasu jest bardzo ważna, pozwala lepiej spojrzeć na to co się tak naprawdę w firmie dzieje, ja uważam, że trzeba podejść do tego na logicznie i właśnie na zimno, moim zdaniem trzeba nam takich opinii jak najwięcej, bo firma jest spoko

zakręcaj słoiczki

Patrząc z perspektywy czasu nie mogę nie podzielić się moją obiektywną opinią na temat pracy w Joannie - Patrząc na innego pracodawcę u którego jestem zatrudniona oraz moich poprzednich, śmiało mogę powiedzieć że Joanna jak do tej pory była moim najgorszym miejscem pracy. Należy wyróżnić 4 podmioty : 1) Szefostwo Joanny 2) Właściciela 3)Brygadzistki (moja opinia będzie na temat 1 zmiany na której akurat pracowałam) oraz 4) najważniejszy punkt - ludzi z którymi pracowałam. Co do szefostwa czyli Panów Kierowników - praca w 30 kilku stopniowym upale nie sprawia nam kobietom, jak i mężczyzną tam pracującym frajdy, spływający po plecach pot to nic przyjemnego. To jest wstyd i zażenowanie, że w XXI wieku przyszło nam pracować w takich warunkach. Dodam jeszcze, że nie pracują tam osoby z średnią wieku 25 lat, lecz również starsze Panie którym doskwiera taka temperatura w blaszaku, dodatkowo nieklimatyzowanym z DWOMA ( o zgrozo!!!) wiatrakami na halę, przy ilości ponad 70 osób. Czy to jest normalne traktowanie? Pytam tutaj Panów siedzących za biurkiem w klimatyzowanych pomieszczeniach, którzy pozwalają na takie coś. Drogie Panie nie pozwólcie sobą pomiatać i się tak traktować bo to nie jest normalne, praca w takich warunkach w firmie która odgrywa rolę na polskim rynku kosmetycznym i ma się dobrze a szkoda zainwestować w chociażby wiatraki. Co do właściciela - nie mam zastrzeżeń i wydaję mi się, że sam niewiele wie o traktowaniu tak ludzi przez kierowników. 3) Brygadzistki - super babki zarówno Pani Kinga jak i Monika, nie mam żadnych zastrzeżeń co do ich pracy, jeżeli miałam jakiś problem zawsze mogłam się do nich udać, nie było problemu z dniami wolnymi w wyjątkowych sytuacjach. No i rzecz najważniejsza - Panie z którymi przyszło mi pracować. Panie można podzielić na dwie grupy - grupę super babeczek z którymi można pogadać o wszystkim, pomogą nam w pracy, nie patrzą na czubek własnego nosa - dziękuje wam za to że mogłam Was poznać! :) oraz grupę Pań uważających się za ,,guru" tej firmy. Drogie Panie chociaż trochę pokory! Naprawdę istnieją ważniejsze rzeczy od zakręcanie słoiczków na czas, istnieje coś takiego jak szacunek do drugiego człowieka , ale wy nie macie o nim pojęcia. Mogłabym wiele dodać jeszcze od siebie, ale myślę że takie egoistki jak wy znów powiecie : ,,pff jakaś zlecona wymyśla głupoty wyssane z palca, bo ją zwolnili". Zapewniam Was, drogie Panie - nikt mnie nie zwolnił, sama się zwolniłam własnie przez takie ,,cudowne" osoby jak wy. I wiecie co? Żałuję tylko jednego, urwania znajomości z tymi fajnymi babkami, którym nie dorastacie do pięt. Pozdrawiam wszystkie fajne dziewczyny (niestety mniejszość), a większość żegnam z uśmiechem, który u was widnieje po zakręceniu jak największej ilości słoików (walka,walka,walka - a może będzie 50zł premii do pensji?) - ambitne, nic tylko bić brawo ;)

Joasia

A ja polecam, pracowałam tam jakiś czas. Ludzie jak ludzie, jedni fajni jedni mniej. Nikt mi psychiki nie zniszczył :D fajnie było.

Magda

przykre rzeczy tu czytam i przestaje kupowac wasze produkty, innym bede radziła tak samo

joanna dark

nie polecam tam pracy bo : pracują tam nadente kwoki które na pewno Ci nie pomogą , sieją plotki i farmazony , niszczą psychikę normalnym ludziom , zatrudnienie na dłużej tylko po znajomości ,nawet jak będziesz zasuwać jak mrówka to i tak zatrudnią leniwą córeczkę brygadzistki która będzie zbijać bąki po kontach . Także nie polecam :)

jack

to bardzo ciezka praca, robimy 18 wizyt dziennie, praca od 8, nie mozna wrocic wczesniej niz o 17 do domu, nie mozna chorowac bo dyr sprzedazy cie zwolni. Trzeba sprzedac w miesiacu za 120 tys netto. stosowana jest negatywna motywacja i sa jakies chore uklady pomiedzy kierownikiem regionalnym a przedstawicielka, ktora obsluguje dystrybutorow. Dziewczyna jezdzi na kawe, nie pilnuje stanow i generalnie sie szweda po regionie a ma najwazniejsza funkcje. przez nia makroregion nie dostaje premii. chory uklad i to widac.

Pani A

Wiadomo rekrutację firma prowadzi aczkolwiek nie ma specjalnych wymagań podczas selekcji Tak naprawdę wszystko wychodzi w pracy Dopiero wtedy widać czy ktoś się nadaje czy nie. Żal mi jedynie dziewczyn zleconych które naprawdę są pracowite a przez głupie plotki wyssane z palca myślą o rezygnacji Koleżanki na stałe zatrudnione ogarnijcie się i przestańcie szukać sensacji w pracy Bo to że jakiś chłopak powie dziewczynie czesc i się uśmiechnie jeszcze o niczym nie świadczy. Każdy ma swoje życie i nie jesteśmy w Joannie po to żeby plotkowac i oceniać czyjeś zachowanie Tylko żeby pracować. Wstyd mi za co niektóre osoby Więc przepraszam koleżanki zlecone za nieprzyjemności. Nie zwracajcie uwagi na głupie gadanie innych po prostu róbcie co do was należy.

ja

kto pierwszy ten lepszy, zadnej rozmowy sobie nie przypominam. Jestes chetny/chetna do pracy i sa wolne miejsca to przyjmują. Szkolenie szybkie i tyle :)

jelonek janek

ja również mam, ten sam problem co ty, krzysiu. poszukuję również ofert pracy w Joannie ale jakoś w internecie niestety nic nie mogę znaleźć. nie wierzę że taka duża firma nie publikuje takich rzeczy w sieci, tylko zapewne ja tego nie widzę. czy w takim razie mogę was pilnie prosić o pomoc i podacie mi namiary na ich ogłoszenia?

JOGIBABU
@jelonek janek 09.02.2015 19:32

W internecie nie znajdziesz musisz przyjechać do Mościsk na ul.Naftowa 9 i zostawić cv.

krzyś z mrocznego lasu

ja też szukam zatrudnienia w Joanna laboratorium kosmetyczne ale w zasadzie to nie wiem gdzie szukać bieżących ofert aktualnych, a wy piszecie że chyba nie ma szans żeby znaleźć je w internecie. to w takim razie qua vadis? może ktoś z was w takim razie podać namiar gdzie mogę p[ytać o pracę u nich w firmie?

gertruda

to gdzie w takim razie szukać tych ofert jak piszecie że nie ma ich w internecie- przecież nie jest to firma krzak żeby nigdzie się nie ogłaszać a jacyś ludzie też tam pracują. jak w takim razie uzyskać jakieś szczegóły- trzeba mieć znajomości czy może firma jest na tyle otwarta że można bezpośrednio aplikować?

jurgen

Wiem ze wynoszą bo tam pracuje..

Najlepszy pracownik odszedl

klementyna

firma Laboratorium Kosmetyczne Joanna bardzo ładna nazwa i nic więcej,jakie to laboratorium ?? tak naprawdę to cały zysk który zbierają właściciele i inni nadrzędni pracownicy zależy od najzwyklejszych ludzi(w większości kobiet) zatrudnionych na dużych halach,z wielkimi maszynami ,które muszą każdego dnia narobić się tak ,że czasami ledwo co do do domu mają siłę wrócić,hałas-głowa pęka,nawiewy "dostosowane" lato-upał że pot z człowieka spływa,zima-człowiek jak sopel lodu,"aromaty " niektórych składników kosmetyków aż wyżerają drogi oddechowe,zakazy,nakazy...dużo można jeszcze pisać ale po co i tak szarym pracownikiem produkcji nikt się nie przejmuje, zarobki? wynagrodzenia wzrastają co jakiś czas ,ale za taką pracę którą ludzie na produkcji wykonują,to takie kwoty że śmiechu warte,a przecież to właśnie od nich zależy ilość gotowych kosmetyków na sprzedaż,z tego firma ma pieniądze które idą do właścicieli,a owi Panowie wolą sponsorować programy rozrywkowe w telewizji itp. niż przyznawać stosowne podwyżki i pozwolić godnie żyć każdemu pracownikowi ,niezależnie na jakim jest stanowisku, no cóż drogie panie i panowie jak komuś coś nie odpowiada to zawsze może się zwolnić:D

cola
@klementyna 03.05.2014 00:21

Ha Ha Oni już tak mają.

as77

Witam, czy ktoś mógłby napisać w jaki sposób można dostać się do pracy w firmie joanna? Przez jaką agencje? Mimo wielu negatywnych komentarzy chciałabym spróbować :)

nika3
@as77 28.02.2014 12:10

nika07 haha. Bracia Świątniccy ? Oni sa największymi "nic nie robię, odpoczywam" :D

@nika3 12.03.2014 00:12

Bez kitu :D

Zła

Przyjmują tam na zlecenie same lalunie z pomalowanymi pazurami,które zamiast pracować idą tam na podryw.Dodatkowo wynoszą kosmetyki na handel.Pytanie DLACZEGO takie trzymają?a tym,które naprawde sie starają dziekują?jest tam straszna niesprawiedliwość!Dziewczyny stałe są naprawde w porządku.Pomagają na każdym kroku :) Tylko z tego co zauważyłam,to pewni BRACIA(pomocnicy) nic nie robią,tylko chowają sie jak mogą po kątach.(usunięte przez administratora)

niezadowolona

atmosfera jest w porządku :) pracodawca MNIEJ

Zadowolona

ciekawa
@Zadowolona 18.01.2014 10:03
A ja pracuję w Joannie jako ph i jestem dumna ze swego pracodawcy! Życzę wszystkim takiej atmosfery w pracy....

a jeśli mogę wiedzieć to ile taki ph zarabia chociażby podstawy w Joannie?

tozalezy
@ciekawa 15.09.2015 19:08
a jeśli mogę wiedzieć to ile taki ph zarabia chociażby podstawy w Joannie?

3500-4900

WojtasPacha

także podsumowała koleżanka pracująca od wielu lat W JOANNIE : ZASADY SĄ PO TO ŻEBY JE ŁAMAĆ. haha nikt z zewnątrz nie musi nic komentować bo inteligente pracownice same piszą jak jest w firmie :D

RzęsistaKrystyna

co za porażka :D jakbyś przeczytała wszystkie komentarze to byś może zrozumiała że nie tylko o szafkę chodzi.. analfabetyzm widzę góruję kolejny dowód że Joanna przyjmuje po znajomości;p na zleceniu też takie byki?

pierdu

tak na przyszlosc :P szafka «niewielki zamykany mebel z półkami»

ZcipiałaKatarzyna

no napewno nie w pracy koleżanko :D złam sobie jakąś zasadę to ciekawe czy brygadzistka i kierownicy też ci tak powiedzą :D

sikalajadwiga

morze? hm troche daleko. a pracodawca ma taki obowiazek by przestrzegac BHP.

bialymurzyn^

chyba ci za to zapłacili. trzeba walczyc o swoje, tym bardziej że kilku rzeczy firma nie potrafi zapewnić a zgodnie z kodeksem powinna. powodzenia ze lubisz trzymac swoje buciory razem z kanapkami! ps. to nie kwestia czystości tylko przemisów

WIEDZATOPODSTAWA

to to dla Twojej edukacji na temat przepisów BHP~! (usunięte przez administratora) 2. Szatnie dzieli się na: 1) szatnie odzieży własnej pracowników - przeznaczone do przechowywania odzieży należącej do pracowników (domowej), jeżeli ze względów higienicznych odzież ta nie powinna się stykać z odzieżą roboczą i środkami ochrony indywidualnej, 2) szatnie odzieży roboczej i ochronnej - przeznaczone do przechowywania odzieży i obuwia roboczego oraz środków ochrony indywidualnej, 3) szatnie podstawowe - przeznaczone do przechowywania odzieży własnej pracowników oraz odzieży roboczej i środków ochrony indywidualnej, 4) szatnie przepustowe - składające się z części przeznaczonej na odzież własną pracowników, części przeznaczonej na odzież roboczą i środki ochrony indywidualnej oraz przepustowego zespołu sanitarnego z natryskami, łączącego obie te części.

WIEDZATOPODSTAWA

masz szafkie? to super! pomyśl troche pracodawca ma obowiązek takie rzeczy zapewnic zleceniobiory. troszke wiadomosci na temat BHP by Ci sie przydało w szczególności,że pracujesz przy żywności. strach się bać,że takie niekompetentne osoby pracują przy żywności!!!

SzczybrochaAlexandra

IDIOTYCZNE JEST TO ZE WYPOWIADA SIĘ O FIRMIE OSOBA KTÓRA PRACUJE W RODZINNYM CIEPELKU i MA WSZYSTKO PO ZNAJOMOSĆI. a jakość joanny mam nadzieje ze W KONCU się poprawi

akwarium

hm..czyżby pisze to osoba która została przyjeta po 3 miesiącach pracy? a o pracy w joannie nie ma jeszcze az tak wielkiego pojecia? no tak jak ma sie kogos po rodzinie to mozna umowe dostac tak szybko. podrowienia, oby Ci dobrze szło

jakciewidzątakciepiszą

drogie panie pracujące tam od 360 lat uważają że ich umowa którą dostały jest darem od nieba więc osoba zlecona jest przy nich niżem społecznym.. Uważa się że osoba zlecona jest tylko dodatkową pomocą która nie może podpisać się nawet na zleceniu więc dlaczego w skutek wystąpienia błędu nie wypłaca się pracownicy DNIÓWKI? :))

Nick

Kazdy zaloze sie ze siedzi cicho ,a glosno tylko pod nosem lub do dobrej kolezanki jak jej sie wydaje bo w babskich firmach tak jest jedna drugiej tylek smaruje albo czegos zazdrosci .J oanno trzymaj sie cieplo i mocno oby te idiotyczne wpisy niprzekreslily losu Firmy pod wzglendem jakosci

WIEDZATOPODSTAWA

i nie pisz tu o rynku pracy, bo akurat on z tym nie ma nic związanego. to,ze ta firma zatrudnia tylko po znajomości ma być związane z rynkiem pracy? chyba z nepotyzmem i kumoterstwem. a że tak sie dzieje to akurat kierownik i brygadzistki raczej są za to odpowiedzialne.

xyz

ilość błędów adekwatna do poziomu wiedzy :) osoba mająca umowę o pracy nie musi narzekać ale reasumując wszystkie komentarze już wiadomo że takową umowę mają tylko osoby spokrewnione ze sobą DODAJĘ że osoby pracujące na ZLECENIE posiadają tylko jedną szafkę w której muszą trzymać odzież osobistą , roboczą oraz jedzenie razem... ( panie które się wypowiadają wyżej mają tych szafek minimum 3 więc nie dziwie się że bronią swojej firmy) :) pozdrawiam również

@xyz 09.01.2014 20:47

ja pracuje przy zywnosci i tez mam jedna szawkie ,maja hale dodatkowe stawiac dla pracownika zeby mial piec szafek zadbaj o czystosc w jednej

zdeterminowanapieknalaska

ah tak piekna i zdeterminowana to jestem na pewno. a komentarze które tutaj sie pojawiły ukazują tylko cała prawdziwą JOANNE :) pozdrawia zdeterminowana piekna laska!

ćwićwirgłąbki

taak, jak już został poruszony temat,ze tak swietnie jest w JOANNIE to może zacznijmy od tego,ze osoba zlecona ma do dyspozycji jedną szafke w której trzyma swoje ubrania w których przyszła, w których pracuj i odzież ochrona, swoje prywatne rzeczy, buty, kurtke i jeszcze śniadanie.(usunięte przez administratora)

Zdunununu

jak tak Ci dobrze i tak swietnie jest to co narzekasz,ze malo placa. po co Ci podwyzka jak tak super jest w joannie?

siwrymiry

tak najlepsza wypowiedź, bez składu i ładu. z języka polskiego niedostateczny. a i jak czytałas poporzednie komentarze to zauważ,ze własnie był poruszany temat nepotyzmu i kumoterstwa. a Ty tylko to potwierdziłaś. gratulacje :D

JacekPlacek

jak jest tak super mega to skąd by były takie komentarze? zastanów sie nad tym zanim coś napiszesz.

Nick

jakies tam wlosy zdazaja sie w innych produktach chleb /maka i tp .a tu jest zapakowane wszystko osobno a czepki ,rekawiczki rowniez to nie firma J pakuje to nam powinno zalezec na wizerunku jesli tam pracuje i tych klembow wlosow nie pakowac(usunięte przez administratora)

niemaszszans

RyNek PRACY? nieuważnie ktoś czytał mądre przytoczone zdania. A więc powtórzę FIRMA zwalnia doświadczone dziewczyny które opanowały już wszystko w celu przyjęcia kolejnych BEZ DOŚWIADCZENIA! :)) gratuluje...

Scholastyka

Zgadzam się ze wszystkim :) Reasumując Firmę Joanna mogę stwierdzić że pracy tam nie poleciłabym nikomu.. Jest to zamknięta nepotyzmiczna firma. a jeśli chodzi o kosmetyki są niedrogie lecz każdy zawiera dużą ilość soli kuchennej która nie jest wpisana w skład kosmetyków..

buziakipysiaki

no właśnie PRZESTRZEGANIE zasad dotyczy tylko pracownikow produkcji.

pozdrawiambuziaczki

ja uważam że jako produkcja kosmetyków powinna mieć jakiś poziom, dlatego tak jak napisałaś zasady powinny być przestrzegane przez WSZYSTKICH. Tak samo jeśli chodzi o spożywanie wody na hali, jest to zabronione.. a brygadzistki które tylko siedzą mają taką opcje..

Sonia

szkoda,ze zasady tam obowiązujące nie dotyczą wszystkich. na hale nie mozna wnosic telefonow komorkowych. no ale jak widac sa wyjatki! brygadzistki wnosza telefony, a co lepsze nawet na hali przez nie rozmawiaja. jesli sa zasady to niech kazdy sie do nich dostosuje :)

Wika

i firma dopuszcza taki produkt na rynek? chyba ktoś powinien sie tym zainteresowac!

Marcelinochlebiwino

ależ oczywiście :) do firmy trafiają kartony z zapakowanymi rękawiczkami foliowymi które zostają zapakowane do pudełka z farbą do włosów i wydane na rynek.. Wewnątrz i pomiędzy foli średnio w co 3 opakowaniu umieszczone są dłuugie włosy jakichś ludzi :) nieprzyjemny widok dla konsumentów ...

Zostaw opinię o Laboratorium Kosmetyczne Joanna Sp.J. - Izabelin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Laboratorium Kosmetyczne Joanna Sp.J.