Opinie o KRK Partnerzy Digital Solutions Sp. z o.o. Sp.k. w Lublin

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy KRK Partnerzy Digital Solutions Sp. z o.o. Sp.k.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w KRK Partnerzy Digital Solutions Sp. z o.o. Sp.k. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Drukowanie i poligrafia - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o KRK Partnerzy Digital Solutions Sp. z o.o. Sp.k. w Lublin

Jak wygląda aspekt współpracy ze studentami w KRK Partnerzy Digital Solutions Sp. z o.o. Sp.k.? Chętnie zatrudniają?

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem waszego zespołu w KRK Partnerzy Digital Solutions Sp. z o.o. Sp.k.?

Grzegorz

Musisz charakteryzować się następującymi cechami: chciwość, pogarda dla innych ludzi, (usunięte przez administratora) innych. Jeśli spełniasz te kryteria na pewno zaprosimy Cię na rozmowę kwalifikacyjną.

homeoffice

główne wymagania, poza stanowiskowymi jak do pracy na słuchawce: orzeczenie o niepełnosprawności w stopniu znacznym + schorzenie szczególne/specjalne, i zorganizowanie sobie w domu miejsca do pracy (stol/biurko, krzeslo, osobny pokoj, bo duzo rozmawiasz w pracy) oraz sprzętu.

Nowy wpis
@Grzegorz

Problemy ze zrozumieniem czytanego tekstu? A kto powiedział ze chce być zaproszony?

Administrator Nowy wpis

Prowadzona jest ciągle rekrutacja do firmy KRK Partnerzy Digital Solutions Sp. z o.o. Sp.k.. Czy polecilibyście firmę jako pracodawcę?

Nowy wpis

Przekręty, kombinatorstwo, brak zaufania … długo by wymieniać

Czy KRK Partnerzy Digital Solutions Sp. z o.o. Sp.k. organizuje staże dla studentów?

Student

Tak, są świetne!

abiturient

Głównie staże, można by rzec, że specjalizuje się w stażach

@abiturient

nie dla studentow tylko dla osob z orzeczeniami, staże z projektow w fundacji. polecam pracę na umowę o pracę, nawet za pensję minimalną, ktora jest minimum 70% wyzsza niz stypendium stazowe.

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie KRK Partnerzy Digital Solutions Sp. z o.o. Sp.k.? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w KRK Partnerzy Digital Solutions Sp. z o.o. Sp.k.?

xx

po 3 miesiacach

Franciszek
@xx

To szybko. Od razu po okresie próbnym co? A dają też podwyżkę jak jest przejście na stałą umowę? Pytam bo chce aplikować i fajnie byłoby wiedzieć jak tu jest z finansami. Powiedziałbyś mi na jaką stawkę mogę liczyć?

Ploter
@Franciszek

Wszystko dają, nie jest źle pracuje 3 miesiące z czego 2 na chorobowym i mam umowę na stałe, po okresie próbnym

@Ploter

to juz nie wypowiadaja ludziom umow po tak dlugim l4? fajnie, ze sie pozmienialo.

Jakie narzędzia pracy zapewnia KRK Partnerzy Digital Solutions Sp. z o.o. Sp.k.? Można liczyć na telefon? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

homeoffice

mozna liczyc na ekwiwalent za swoj sprzet.

Edyta

Dziś zrozumiałam, że chodzi wam o zemstę na (usunięte przez administratora). Chcecie, aby firmy KDS Print i Fabryka Etykiet też zbankrutowały i ludzie stracili pracę. Niezwykła podłość(usunięte przez administratora).

Mściwi ludzie
@Edyta

Zemsta? Za to rodziny nie wyżywię. Także to nie zemsta, a poszukiwanie uczciwości i prawdy

@Edyta

A ja się z Tobą zgodzę, bo wiem ze TD nikogo nie zostawił na lodzie, kto uczciwie pracował i był lojalny. Kazda z tych osób mogła liczyć na jego wsparcie zawsze. Nieroby, tłuki i lenie oraz ludzie tworzący spiski przeciwko jemu nie mogły nic wskórać to teraz TV straszą, bo nie stać ich na ludzka rozmowę.

Nierób/ tłuk/ leń
@Adam

Rozmowę o czym? O żebraniu o wypłatę?

Nierób...
@Adam

Poza tym jesli wlasciciel decyduje sie na zwolnienie mnie - tluka lenia i nieroba - to i tak ma obowiazek uczciwie rozliczyc sie ze mna. Czy, jako czlowiek oswiecony, jest z tego zwolniony?

Ja nierób
@Adam

Nie no podarujmy mu te pieniądze, i pomnik jeszcze postawmy w podziękowaniu ze mieliśmy zaszczyt zostać przez niego zrobieni w balona. Jak czytam te komentarze to zastanawiam się czy osoba je piszącą robi to na trzeźwo

Margaret
@Nierób/ tłuk/ leń

Każdy miał szansę, której nie chciał wykorzystać bo miał lepszych doradców. Trochę jak w footballu, niewykorzystane szanse się mszczą :-)

Mw
@Adam

W Sulejówku ludzia pomagał znaleźć druga pracę kto chciał skorzystał.szkoda że już nie ma kds

dociekliwy

Wszystkie kłamstwa o programie Alarm. 1. TD sprzedał udziały i nie był prezesem KDS od czerwca 2019 r. - co pokazał pan redaktor. 2. Pokazana w programie firma to nie jest KDS 3. Napis KDS Pionki to zdjęcie z transformatora 4. Nie było wycieku substancji niebezpiecznych- na co jest protokół ze Straży Pożarnej 5. Korekty PIT-11 z mniejszymi dochodami były wysłane do pracowników i US - są dowody

TVP
@dociekliwy

TVP kłamie jak zawsze, to własnie mają byc media publiczne, żałosne

z dowodami
@dociekliwy

Każda telewizja kłamie, tu się z Tobą zgodzę, ale nasze nakazy zapłaty, wygrane sprawy w sądzie, niewypłacone zaległe pensje są autentyczne. TD mógł jak człowiek rozliczyć się z każdym byłym pracownikiem i uniknąć teraz tego smrodu, który jest wokół niego i firmy KDS. A tak w ramach wyjaśnień: 1. TD w sierpniu 2019 r. podpisał mi dokumenty jako Prezes Zarządu, trochę dziwne nie ? TD odpowiada również cały czas na nasze pozwy, że nie ma zarządu w firmie itd, gdyby sprzedał te udziały komuś autentycznemu to raczej by się już tym nie przejmował. 2. Pokazane w programie obszary to siedziba KDS (obecnie KDS PRINT) w Sulejówku oraz KDS oddział Pionki (obecnie Fabryka Etykiet) pragnę przypomnieć, że KDS Print reprezentuje asystentka Zarządu KDS Sp. z o.o. Sp. k, Fabrykę Etykiet Dyr zarządzający z KDS sp. zo.o. sp.k. Ktoś zaprzeczy ? Też trochę dziwne aby być asystentką zarządu i mieć kapitał na zakup firmy nie ? 3. tutaj nie wiem, nie wypowiem się, ale jeśli napis był to była to własność KDS PIONKI, więc nie wiem w czym problem 4. Nie widziałam tego protokołu, ale rozumiem że Ty tak ? Ale tak po za tym czy Twoim zdaniem tak powinny być przechowywane farby, rozpuszczalniki a nawet zwykłe śmieci ? Jak na tak dobrze marketingowi działającą firmę to bardzo słaba wizytówka... 5. Korekty PITT-11 tak oczywiście zostały wysłane, stało się to jednak po zgłoszeniu sprawy do US i jego interwencji. Po zwróceniu się do księgowej, która defakto na 100 % wystawiała te PITy, dostałam odpowiedź, że mogę sama sobie zmniejszyć ten dochód i napisać wyjaśnienie do US. Do TD zgłaszałam błąd na początku lutego, odpowiedź dostałam na początku marca (miesiąc czasu myślał czy poprawi czy nie?) i tak mam na to dowód jakby co :). Prawda sama się obroni, także czy to TVP czy TVN czy jeszcze co innego to nie ma znaczenia.

Witam. Czy jest tutaj ktoś to został (usunięte przez administratora) na kasę, wytoczył sprawę w sądzie i wygrał? Jesli tak to czy fizycznie odzyskał ktoś pieniądze? Czy kończy się to tylko na wygranym procesie a kasy i tak nie mozna odzyskać???

@.

Mam nakaz zapłaty z sądu, ale TD nic sobie z tego nie robi także wygrany proces nic nie daje. Póki co 3 czy 4 osoby mają wygrana sprawę i nikt póki co, nic nie odzyskał.

Dziękuję...a pytanie jeszcze, jak dawno temu byly te sprawy? A macie komornika ktory ma to wszystko pod kontrolą? Z Kielc też się teraz posypie masa spraw w sądzie. Dziwi mnie tylko jak TD mógł sobie kupić drogowiec mając takie zadłużenia u ludzi...jak ???

@.

Ja mam akurat z drugiej połowy lutego, jeden z pracowników ma już komornika, ale póki co nic nie odzyskał. Ja jestem w trakcie wyboru... Z KDS sp.k powstały dwie nowe firmy, majątek KDS został do nich wyprowadzony, a więc teoretycznie nie ma z czego spłacić wierzytelności. TD ma swoich doradców i wszystko zostało dużo wcześniej zaplanowane, w Drogowcu również także pewnie skończy się jak u nas, tym bardziej że już materiały z jej majątku zjeżdżały do Fabryki Etykiet...

Prawda
@.

Prawda jest taka, że T to wszystko zaplanował, ma od tego ludzi, wyzbył się majątku KDS, zniszczył firmę Drogowiec i KDS i zapewne to nie koniec listy. Po co? Po to żeby wyłudzić podatki od Państwa, po to żeby z firm wyprowadzić kasę na lewe konta, po to aby prać brudne pieniądze. Wszystko dla kasy. Tylko czy to jest warte tego, że przestał być człowiekiem, którym był. (usunięte przez administratora), (usunięte przez administratora) Takie firmy, taki majątek, kluczowi klienci, zamówienia, renoma, pozycja na rynku. Czy było warto? Ehhhh

Do tych ktorym TD wisi z zaleglymi pensjami odszkodowaniami i ekwiwalentami... czy coś się u Was ruszylo? Wywalczyliscie jakieś pieniadze?

Czy w KRK Partnerzy Digital Solutions Sp. z o.o. Sp.k. panuje luźna atmosfera?

Trzeźwy

Jak na pracę, w epoce pandemii koronawirusu, to jest OK

Beny

Od kiedy w firmie jest TD to już nie.

Wmb

Co tam się wogole teraz dzieje w Sulejówku i w pionkach? po wpisach czytanych to jakaś masakra

Krzysiek

dobra firma, sporo się można było nauczyć, atmosfera też w pracy była ok

kinny

Każdy może mieć inne podejście do pracy, wiadomo, ale mi praca odpowiadała. Jasno określone warunki i człowiek wiedział na czym stoi.

Ciekawski

Kiedy będzie reportaż?

Wiadomo kiedy będzie reportaż w tvp???

KKR

Proszę się pod nikogo nie podszywać . Nie pisać durnych komentarzy za kogoś... Jak nie ktoś za Paweł W, to za T. Dąrowski, Jarek Ż...ja... Ludzie co z Wami! Poza tym ja żadnej straży i nikogo nie wzywałam. Jak nie wiecie to nie wylewajcie hejtu.

TV

Jak ty farbę nazywasz środkiem toksycznym to gratuluję inteligencji ....

Wujek Dobra Rada

Drodzy Byli Pracownicy KDS tak aktywni tutaj! Mama dla was radę! Zróbcie program z dziedziny, w której jesteście ekspertami: fałsz, kłamstwo, kradzież, zawiść, jad, nienawiść i spiski. W tych kategoriach jesteście specjalistami, więc przy parciu na szkło waszych "gwiazd" z pewnością przebijecie oglądalnością Alarm czy Uwagę.

PT
@TV

Nie wiem co tam było, nie byłam tam. Ale raczej do farb nie wzywaliby służb, aby badali czy doszło do skażenia terenu. Co by to nie było, raczej w glebę iść nie powinno, chyba że u Was takie zwyczaje

PT
@Wujek Dobra Rada

Właśnie robimy

@Wujek Dobra Rada

Śmieszny jesteś. Jak by Tobie wisieli chociaż za jeden mc pracy to inaczej byś spiewał!!!!

Były

Pracowałem w Sulejówku ponad 10 lat i wiem, że TD zawsze się rozliczał z ludźmi. Nawet z takimi jak Mariusz M. i Jagoda K., którzy okradali firmę. Ale jak w czerwcu 2019 zrobiliście bunt i strajk, jak Sylwia i dziewczyny porzuciły pracę, jak jednego dnia wszyscy w Pionkach złożyli wypowiedzenia to się wk..wił. Dziwicie się, że nie chce wam zapłacić za próbę zniszczenia KDS ? Niech zapłacą wam doradcy, którzy wami kierowali z Jarkiem Ż. na czele.

SMRSIKALAFĄ

Ja byłbym dumny jakbyś zadbała o higienę jamy ustnej. Pozdrawiam.. Albo nie.

Karolina asystentka KKR
@SMRSIKALAFĄ

Nie powiem że nie ciężko się siedziało obok. Szkoda ze nie prosilas o gumy orbit.

Pracownik miesiąca

Moja rada dla byłych pracowników - do wylewania swoich żali załóżcie sobie jakąś grupę wzajemnego wsparcia na fejsie czy w innym miejscu, ponieważ osoby zainteresowane pracą w tej firmie nie chcą czytać o pompach dla byłej pracownicy i innych rzeczach. To forum o pracy i pracodawcach dla potencjalnych pracowników. Do obecnych pracowników fabryki - weźcie się do pracy zamiast szukać sensacji i stać pół dnia na fajce, bo na plotki i podszywanie się pod kogoś na goworku czy inne "żarty" marnujecie kupę czasu. Jeśli każdy skupi się na sobie i włoży trochę wysiłku w swoją pracę to nie powielimy błedów kdsu. Tym bardziej, że na pracę czy pensje narzekać nie możecie.

Zostaw merytoryczną opinię o KRK Partnerzy Digital Solutions Sp. z o.o. Sp.k. - Lublin

KRK Partnerzy Digital Solutions Sp. z o.o. Sp.k.