Maxtom

Kraków

Opinie o Maxtom

alek

Dokładnie tak jak piszesz jeden uciekł do Krosna a drugi siedzi w Krakowie ,zwylkłe przekrety,no i nie płacą.

Gość

Tak, tak! Szkoda tylko że firma już nie funkcjonuje od roku. Naprawdę świetna atmosfera była wśród właścicieli, którzy oszukiwali na każdym kroku aż w końcu sie rozeszli. Działają dalej pewnie szukając szczęścia w swoim nawyku jako Expo-Group w Krakowie i Expoimage w Krośnie. Polecam, naprawdę polecam inne firmy dla budowania swojej kariery i współpracy!

Gość

Zostaw opinię o Maxtom - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Maxtom