dawna MILA teraz BRAGER

Sandomierz

Opinie o dawna MILA teraz BRAGER

Najgorsza firma pod sloncem,patrza tylko jak wykorzystac kierowce,pani niby prezes [usunięte przez moderatora] prawdziwa [usunięte przez moderatora],patrzy jedynie na swoje zarobki,kierowcow wysyla w trasy 6-tygodniowe po czym maja 3 dni wolnego i od nowa,zarobki smieszne 3 tys za taka harowke,to jest parodia,trzymajcie sie z dala od tej [usunięte przez moderatora] i jej przydupasa pana [usunięte przez moderatora].To jest banda zlodziei!!!!!!!!!!

Zostaw opinię o dawna MILA teraz BRAGER - Sandomierz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie dawna MILA teraz BRAGER