Mercator Poligrafia

Kraków

Opinie o Mercator Poligrafia

Max

Czekaj kolego, ale jak to nie? Od kiedy niby to się dzieje

anonim2

I dobrze, że już z nimi koniec. Można im zarzucić - zero szacunku dla pracownika.

xxx

już tylko sprzątają

Jan

Ta firma jeszcze istnieje?

Słowa kojarzące się z Mercator Poligrafia (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... . Atmosfera i ludzie tam pracujący są ... . Od jakiej stawki można negocjować pensję? Najbardziej podobało mi się w Mercator Poligrafia: Najbardziej nie podobało mi się w Mercator Poligrafia:

Zostaw opinię o Mercator Poligrafia - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Mercator Poligrafia