kancelaria viking

Kielce

Opinie o kancelaria viking

Maja
użytkownik zarejestrowany

Pracujesz w kancelarii viking? Opowiedz jak obecnie wygląda praca w firmie. Jakie możliwości rozwoju zapewnia pracodawca?

maja
użytkownik zarejestrowany

nie wiem czy Kancelaria viking @alan miała kiedyś swoją stronę internetową. Ale sprawdzając KRS dowiedziałam się że kancelaria jednak jest i działa. Wpis w KRS- podmiot aktywny

?

Ja już tam nie pracuje (z własnej woli),są telefony,auta (teraz dużo lepsze niż kiedyś) - wynagrodzenia : prowizja + podstawa.Bez opieki medycznej.Jeśli chodzi o szefa to człowiek jak czlowiek, różni są przecież ludzie.Gdyby był taki zły jak piszą to nie wracaliby do niego pracownicy, którzy się kiedyś sami zwalniali. Nie "oszukał"mnie nigdy na kase. Największa wada to mega plotkarstwo - szczególnie w biurze - a najgorsze ze tzw "kadra zarządzająca" uczestniczy w tym.Chyba większość wartościowych ludzi już tam nie pracuje - ale może teraz jest inaczej niż było kiedyś...Nastaw się na pracę i zarabianie kasy - od całej reszty się odcinaj i będzie ok

wierny

to człowiek nie posiadający żdnych kwalifikacji w reprezentowanej dziedzinie, całe Kielce mają z niego ubaw a kazdy pracownik jest dymany na kasie przez Józia oszusta.Potwierdzam,omijajcie z dala takiego człowieka i pracodawce i ostrzegajacie innych przed nim

prawda

uwaga na tego człowieka,jest cały taki jak jego ryże włosy,uciekajcie najdalej od takiego pracodawcy.Potwierdzam rżnie cie na kasie na kazdym kroku i jest przekonany,że wszystko jest ok.

negocjator

anonim - 2011-05-23 20:10:15 ludzie zdala od tego naciagacza i sknery totalny bajzel zero tolerancji okrada cie na karzdym kroku charujesz na JEGO kapeluch w zamian ochlapy.No nie gadaj żle o [usunięte prze, przerost formy nad treścią, chyba będzie ubiegał się w tym roku o tytuł pracodafca roku, to on jeszcze istnieje działa,myślałem,że dawno zamknął ten biznesik na minusie. pozdrawiam przyszłych i aktualnych pracowników tego pracodafcy/znafcy.

Zostaw opinię o kancelaria viking - Kielce

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie kancelaria viking