crist

Gdynia

Opinie o crist

;)

Co tu pisac , chyba kazdy juz wie , ze to nowoczesna fabryka wyzysku i niewolnikow

Ja , a kto

Fabryka niewolnikow XXI wieku ....

tim

poszukuja teraz albo Ksiegowej lub Ksiegowoego, oferuja atrakcyjne wynagrodzenie, niestety nie napsili jaki rodzaj umowy jest,

Wąski

Proszę przywrócić zwolnioną suwnicową do pracy bardzo nam jej tutaj brakuje;))))

spawacz

Odradzam ta firmę jeden wielki bajzel stawki na początek śmieszne a i uważajcie na cwaniaka [usunięte przez moderatora] Ł [usunięte przez moderatora]obiecuje na początek zlote góry a jak przyjdzie do wypłaty to wielkie zdziwienie kiedy byłem u niego do odesłał mnie do kierownika a kierownik do niego jest to kawał [usunięte przez moderatora] w gdańsku narobił bagna teraz w criscie szaleje powinni go [usunięte przez moderatora] to pewnie było by tam inaczej a jak ktoś zechce tam się zatrudnić to poproście na piśmie stawkę mają za mało ludzi do pracy dlatego ścigają wszystkich może kiedyś zaczną normalnie płacić ale teraz omijajcie ta firmę [usunięte przez moderatora]

Zostaw opinię o crist - Gdynia

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie crist