ZEBRA MAX

Bytom

Opinie o ZEBRA MAX

Agata
użytkownik zarejestrowany

W Internecie nadal można znaleźć informacje o istnieniu firmy o nazwie ZEBRA MAX z siedzibą w Bytomiu. Ktoś może potwierdzić te informacje? Są one ważne z punktu widzenia klientów, jak i potencjalnych pracowników. Jeśli ktoś je posiada, dajcie znać.

iukll
użytkownik zarejestrowany

czyli ta firma ZEBRA MAX juz nie istnieje @arko???

arko

Kuba piszesz, a nie wiesz. Firma Zebra Max już nie istnieje. Z powodu komorników musiała zostać zamknięta. Natomiast sprytnym posunięciem była właścicielka firmy Zebra Max otworzyła sobie firmę MAXIZNAK. Tak to robią prywaciarze, kombinują jak mogą, tylko zwykły szary pracownik wiecznie wyj...ny

nick

szkoda mówić. Naprawdę nie polecam!

pppppppp

10-tego to nawet nikt nie jest wstanie cie poinformowac czy bedzie wyplata i kiedy bedzie !!!!!

baranek 2013

anonim - 2009-06-18 10:51:26 Dodaj opinie o ZEBRA MAX - Bytom. Twoja ocena może okazać się bezcenna przy procesie rekrutacyjnym, podjęciu decyzji, pracy.Ta sama firma co zebra 2 niczym się nie różnią bieda

poległy
@roger 04.09.2014, 12:25
Firma solidna, utrzymuje się pomimo rynkowych zawirowań. Praca do lekkich nie należy - jest to służba drogowa, trzeba trochę za...

Panie Roger co ty piszesz ta firma solidna chyba żart , tez ma długi jak dobrze pójdzie może do końca roku pociągnie Zebra 2 już nie istnieje

aga
@poległy 20.09.2014, 19:31

Dobre sobie!!!!!!!1 Mój mąż miał okazję pracować w tej firmie 2 lata!!! Jeden wielki SYF!!!!!!!!!!!!!!!!!

Zostaw opinię o ZEBRA MAX - Bytom

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ZEBRA MAX