CompoSYS-Group sp. z o.o.

Wrocław

Ocena pracodawcy 3/6

na podstawie 26 ocen.

Opinie o CompoSYS-Group sp. z o.o.

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie CompoSYS-Group sp. z o.o.

kluczyk46

Niezgadzam się z poprzednią opinią że firma naciąga ludzi ja osobiście korzystałem już 3 razy z czeków EURORESTU i jestem zadowolony i posiadam czek który wykorzystam w miesiacu sierpniu 2016

Anonim

Dziwię się, że firma jeszcze istnieje... Zajmuje się niczym innym, jak naciąganiem ludzi na kupno czeku na darmowe noclegi, które wcale nie są darmowe (bywa) przy użyciu sposobów rodem z lat 90 (to gorzej). Druga gałąź działalności to rozsyłanie spamu, przepraszam... ofert handlowych o jakości spamu. Generalnie metody firmy są bardzo archaiczne i niewiele mają wspólnego z nowoczesnym marketingiem. Dodatkowo nie ma żadnej stabilności zatrudnienia: firma zwalnia ludzi (cięcia), zatrudnia nowych (a może się uda rozwinąć czek hotelowy), zwalnia etc. bez żadnych skrupułów i sentymentów, za to lekce sobie waży termin wypłacania pensji. Na początku roku przyjęli kilka osób, by zwolnić je po 3 miesiącach. Przypuszczam, że niestety przy kolejnej rekrutacji będzie tak samo. Najlepiej byłoby, gdyby Composys przestał istnieć, ogarnięci wreszcie zajęliby się czymś wartościowym, a nieogarnięci zderzyli z rzeczywistością XXI wieku. Composysowi potrzeba chyba cudu, a przynajmniej przebranżowienia, ale się na to nie zanosi. Odradzam pracę tam, chyba że ktoś lubi zastanawiać się codziennie, czy jutro jego stanowisko będzie jeszcze istnieć, a rozwój zawodowy to dla niego pisanie seryjnych maili w imieniu [usunięte przez moderatora], co ją provident uczynił krezusem.

Zostaw opinię o CompoSYS-Group sp. z o.o. - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie CompoSYS-Group sp. z o.o.