Opinie o Agencja Reklamowa Wizual w Katowice

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Agencja Reklamowa Wizual. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Agencja Reklamowa Wizual o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Agencja Reklamowa Wizual w Katowice

Franek Nowy wpis

Interesuje mnie praca w firmie, powiedzcie czy firma działa i jakie są teraz szanse?

Zoja Nowy wpis

Przykro się to czyta - faktycznie za czasów LM - nie było lepszej agencji na rynku. Robili nawet teledyski dla Republiki - Mamona.

miku Nowy wpis

hopek, być może przprowadzcili badania że taka reklama na ich miejscu przyniesie sukces... Ciężko powiedzieć co może być dalej. Proszę powiedzcie co standardowo firma w takich przypadkach robiła - będę wdzięczy bo kompletnie nie wiem czego się spodziewać

abc Nowy wpis

potwierdzam wszystko co zostalo napisane wczesniej [usunięte przez moderatora] , wszystkie informacje zgadzaja sie ze stanem obecnym firmy, szukaja jeleni, bo juz wszyscy uciekaja stamtad ocena: ZERO

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Agencja Reklamowa Wizual? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
Katowice
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Katowice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
ckm

Dzięki za odpowiedź. Właśnie zastanawiam się nad ta firmą, gdyż kuszą fantastycznie duzymi zarobkami, ale nie daja umowy o pracę, tylko jest tam jakiś dziwny sposób rozliczania się za projekty, co jest dziwne w przypadku firm, gdzie rzekomo dobrze się wiedzie. To własnie mnie zastanowiło, ale wszystko zaczyna się składać w jedną całość.... Mam jeszcze jedno pytanie, czy od dawna juz nie pracujesz w tej firmie, czy masz dalej ręke na pulsie co i jak?? Pzdr.

workhardinia

Wyrolowali wszystkich, ale dlatego, że to niekompetentni ludzie. Kiedyś najlepsza agencja reklamowa na śląsku. Firma przestała istnieć wraz ze śmiercią właściciela, genialnego człowieka. To co stało się później to jakaś trgifarsa. Firma przez prawie dwa lata prowadzona była przez pana, którego jedynym doświadczeniem było prezesowanie w firmie zajmującej się przetwórstwem rybnym. W tym czasie doprowadził firmę do ruiny. Zwolnił wszystkich kluczowych pracowników, tracąc wraz z nimi strategicznych klientów. Pod koniec 2011 roku wszyscy pracownicy dostali wypowiedzenia umów o pracę (łącznie ze wspomnianym prezesem) i propozycję pracy na fakturę lub za minimalną krajową. Kilka osób się zgodziło. Resztę zastąpiono znajomkami obecnej właścicielki. Jeśli ktoś lubi pracę w totalnym chaosie, za marne grosze, najprawdopodobniej bez umowy, nie ma chęci się rozwijać i co najważniejsze - marzy o poznaniu absolutnych wyżyn mobbingu - powninien czym prędzej złożyć podanie o pracę. Uciekać gdzie pieprz rośnie od tej firmy!

ckm

a możesz podać jakiesz szczegóły???? dużo osób wyrolowali. dla mnie to bardzo ważna informacja. Z góry dzieki...:)

arek201

ta firma to pomyłka,nie dostaniesz umowy, nie dostaniesz kasy, obiecają Ci wszystko żeby tylko ktoś dla nich pracował. wszyscy odeszli ze zmianą szefostwa,.

Zostaw merytoryczną opinię o Agencja Reklamowa Wizual - Katowice

Agencja Reklamowa Wizual