Opinie o Beskidzkie Centrum Kapitałowe Jacek Węglarz w Bielsko-Biała

counter
4 49 142 5 1
XXX

Znam tego pana osobiście. Znajomość skończyła się ciężką depresją. Nie ma ograniczeń w poniżaniu i bluzganiu. Oczywiście, potrafi być miły w momencie, gdy dany klient widzi w nim więcej niż Boga, Ale wystarczy tylko słowo które się jemu nie spodoba, cały czar pryska. A pomoc? Na pierwszym planie jest jego interes, na drugim również itd. Jeżeli ktoś sądzi, że mu pomógł, to radzę jeszcze raz dokładnie przeczytać umowy, przeliczyć kasę.

Waldek

Może nie jest idealnie ale przesadą jest oskarżanie firmy bo to zupełnie spoko firma.

Mark

Ludzie czego się boicie dla czego nie wypowiadacie się na temat tej firmy do XXX dlaczego nie ma żadnego odzewu czy to ktoś podstawiony żeby każdy myślałam że w tej firmie jest spoko ale nie jest tak wiem coś o tym

Max Nowy wpis
Klient

Firma pana Jacka jest najlepszą jaką spotkałem.Jeżeli ktos ma problemy to tylko p. Jacek z pracownikami je rozwiąże,POLECAM P. JACKA,JEST MĄDRYM CZŁOWIEKIEM ,KULTURALNYM I BARDZO ZARADNYM. klient szczęśliwy Max

marysia Nowy wpis
Klient

Dziękuję panu Jackowi za duża pomoc .Bez niego nie poradziłabym sobie. Pan Jacek jest dobry ,mądry i bardzo kulturalny.POLECAM PANA JACKA klientka Marysia

sonia
Klient

POLECAM FIRME P. JACKA .NIE WIERZYŁAM ,ZE MOGĘ ROZWIAZAC MOJE PROBLEMY. PAN JACEK POMÓGŁ MI ROZWIAZAĆ WSZYSTKIE PROBLEMY I KŁOPOTY ,Z CAŁEGO SERCA POLECAM PANA JACKA,JEST MĄDRY,UPRZEJMY I POTRAFI WSZYSTKO SPOKOJNIE WYTŁUMACZYC. KLIENTKA SONIA

@sonia

POLECAM FIRME BARDZO PORZĄDNA ,SZEF RZECZOWY

@sonia

POLECAM FIRME P.JACKA

Karol Nowy wpis
@MAREK

Ja również polecam p.JACKA

@XXX

Zgadzam się z tym komentarzem wiem coś na ten temat sam tego doświadczyłem

@XXX

Czy była by taka możliwość z kontaktowania bo ja miałem też przyjemność spotkać się z tym Panem

Mark

Nie mam mejla i tu jest problem

Mark

Czy była by taka możliwość o podanie telefonu

Mark

Jak pan pani się nie boi to prosił bym o podanie numeru telefonu

Mark

Witam proszę poczekać podam panu pani mejla jutro czy mógł bym się dowiedzieć jeżeli nie jest to tajemnicą gdzie pan pani mieszka bo ja mieszkam w Rybniku

@Mark

W powiecie rybnickim, więc jesteśmy sąsiadami

@XXX

Fejsbuka boję się podać bo mam imię i nazwisko a mogą czytać opinie jak ten niby bankowiec razem z tą panią co z nim współpracuje

XXX

Sorki, wlradł się błąd ma być (usunięte przez administratora)

@XXX

Coś mi tu nie gra dlaczego mejl został usunięty

@Mark

Napisane było na podany meil i nie ma żadnego odzewu czyżby to była poducha

Piotrek
@XXX

Ja też miałem przyjemność poznać Pana osobiście i tą wielką panią bankowiec również

@XXX

Dlaczego mejl został usunięty proszę się odezwać

@Mark

Witam dlaczego pan pani się nie odzywa

@XXX

Dla czego nie ma żadnej odpowiedzi

@Mark

proszę otworzyć swoją pocztę. Tam jest wiadomość do pana

@XXX

Czy mógł bym prosić żeby się Pani odezwała bardzo mi zależy na kontakcie

Iwona
@XXX

Jakoś nikt się nie wypowiada na temat tej firmy jestem ciekawa czy tego pana biuro w Rybniku jeszcze jest otwarte

Rekomendacja
@XXX

Jestem ciekawy czy ten Pan i ta Pani która pracuje w tej firmie dalej mają biuro kredytowe w Rybniku i w Bielsku Białej bo jakoś uciekło z opiniami

Mogę prosić o kontakt

@Mark

Mają nadal i proszę o informację nim matka mi się wpakuje w problemy i straci mieszkanie

@XXX

Proszę o kontakt pod adresem dorota.mizera@wp.pl

@Dorota

To jak najszybciej odciągnąć matkę od tej firmy bo jak Pani pisze może tak być bo oni tylko czekają na ludzi którym namieszaja w głowie wiem coś o tym oni są mili do momentu aż człowieka wkręca po tem już jest za późno a zwłaszcza właściciel tej firmy tak potrafi namieszać w głowie że człowiek myśli że mu pomoże a jest na odwrót jest bardzo bezczelny i odpryskliwy że człowiek boi mu się przeciwstawić

Iga
@Dorota

Czy była by taka możliwość z kontaktowania się zaznaczam że nie mam mejla a mieszkam nie daleko Rybnika

@XXX

Witam wysłany był numer telefonu proszę się odezwać przez smsa dziękuję numer był podany na mejla proszę się nie bać

Proszę sięodezwać

@XXX

Proszę się odezwać przez smsa

Iga
@XXX

Jakoś nikt się nie wypowiada na temat tej firmy czyżby już nie działała albo przenieśli się w inne miejsce tak jak to się działo czy dalej działają w Rybniku tylko w innym miejscu bo co jakiś czas zmienia miejsca i ludzi robi w bambuko

@XXX

Ciekawi mnie to dlaczego zostało usunięte przez administratora

@XXX

FIRMA PANA JACKA I PRACOWNICY SĄ KULTURALNI I W PORZĄDKU.BARDZO DOBRZE SIE WSPÓŁPRACOWAŁO.POMOGLI I JESTEM IM WDZIĘCZNY.PAN JACEK JEST ZARADNY I BARDZO UPRZEJMY. KLIENT ZADOWOLONY

Jarek Nowy wpis
@XXX

Polecam Pana Jacka i jego pracowników.porządna firma,bardzo kulturalni,p.Jacek szczególnie.dziękuję za pomoc,jestem wdzięczny. Klient

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

stasiu
Klient

Z całego serca polecam pana Jacka i jego firmę .Gdyby nie on zbankrutowałbym. P. Jacek jest bardzo pomocny ,uprzejmy i zawsze umie pomóc .Dzięki niemu mogę spokojnie żyć bez długów, komorników i windykatorów. Bardzo mu dziękuję i polecam wszystkim ,którzy maja problemy i chcą mieć uczciwego i mądrego doradcę Stasiu klient

ewa
Klient

Polecam firmę p. Jacka ,bardzo mi pomógł ,byłam w sytuacji bez wyjścia, tak myslałam.P. Jacek jest bardzo uprzejmy i zaradny. Dziękuję i zyczĘ wielu klientów

marek
Klient

Z całego serca razem z żoną bardzo dziękuję za pomoc jaką pan nam udzielił.Byliśmy w sytuacji bez wyjścia.Pan Jacek wszysto załatwił i rozwiązał nasze życiowe problemy. Podziwiamy zaradność i wysoką kulturę osobistą p.Jacka Małżonkowie Sodzińscy

jurek
Klient

Polecam p. Jacka, dzięki niemu wyszedłem z moich bardzo dużych problemów. P. Jacek jest osobą mądrą, dobrą i bardzo uprzejmą, potrafi rozwiązać każdy problem ,Dziekuję za pomoc,jestem bardzo panu wdzięczny.Polecam firmę p. Jacka. Jurek

jasiek
Klient

Spokojnych i rodzinnych świąt życzy Jasiu,zyczenia prosze przekazać również pracownikom.Polecam firmę ,spoko

bożena

zdrowych i spokojnych swiat ,polecam p. Jacka i firme

darek
Klient

Spokojnych swiąt wypełnionych miłością życzy Darek .Dziekuję p. Jacku za pomoc w rozwiązaniu moich problemów

Józef
Klient

Spokojnych i zdrowych świat wielkanocnych życzy Józef.Jeszcze raz dziekuje za pomoc

grzegorz
Klient

Zdrowych i spokojnych śwąt Wielkanocnych życzy bardzo zadowolony klient Grzesiu,polecam firmę

Jerry
Klient

Zdrowych i pogodnych Świat życzy uratowany przez pana klient Jerry,wszytkim polecam pana firmę i wiem ze Marysi pan tez pomógł.dziękuję

bogdan
Klient

Zdrowych i pogodnych Świąt pełnych wiary ,nadzieji i miłości Panu panie Jacku i rodzinie zyczy Bogdan,poleca firme i pana Jacka

romek
Klient

Zdrowych, pogodnych Świat wielkanocnych ,pełnych nadzieji,miłości,spokoju i pogody ducha oraz radosnego ,wiosennego nastroju życzy wdzięczny klient Romek

Waldek

Piotrek
@Waldek

Czy ta firma jest spoko nie powiedział bym wiem co to za firma co nie które komentarze na temat tej firmy są trafne wiem coś o tym

Paweł
@Waldek

POKAZY PIROTECHNICZNE DAMY OGNIA ? ? ?

Lale
@Paweł

???? A fajne są :)

Fajne
@Lale

A co luka ??? Fajne są :)

marek
Klient

Zdrowych ,spokojnych świat wielkanocnych życzy Marek z córką Jestesmy panu wdzięczni dozgonnie za pomoc .POLECAM FIRMĘ .

Piotr
@marek

Proszę Pana miłych i spokojnych świat :)

DOROTA
Klient

Spokojnych świat wielkanocnych ,polecam firmę i dziękuje jeszcze raz za pomoc

joanna
Klient

Zdrowych i spokojnych świąt dla pana p. Jacku i dla pracowników.Jeszcze raz dziękuję za pomoc

Zostaw merytoryczną opinię o Beskidzkie Centrum Kapitałowe Jacek Węglarz - Bielsko-Biała

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Beskidzkie Centrum Kapitałowe Jacek Węglarz
4/5 Na podstawie 49 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Ratuszowa 2 lok. 5