Ci Games

Rzeszów

Opinie o Ci Games

Paulina

Na stronie Ci Games w zakładce kariera można znaleźć aktualne oferty pracy. Obecnie poszukiwani są m.in. kandydaci na stanowiska Animator, Senior AI Programmer, Senior Animator. W treści ogłoszenia pracodawca wspomina o licznych benefitach takich jak ubezpieczenie, karta sportowa, refundowane posiłki oraz zajęcia z języka angielskiego. Co oprócz tego warto wiedzieć o pracy w Ci Games? Jakie możliwości rozwoju dała Wam ta praca?

Paulina

@cityworker, masz na myśli jakąś konkretną sytuację? Podziel się z nami swoją opinią.

ed

no najgorzej jest jak ktos sie nie dogada albo nie przeczyta dokladnie umowy i potem wlasnie przez ta sa problemy niestety..a zmienic sie nie da jednak

cityworker

Ta firma to jedna z bardziej dziadowskich i amatorskich firm poczynajac od glownego wlasciciela, nie do konca zrwonowazonego i zachowujacego sie jak dzieciak, konczac na zalodze ktorej niestety bylem czlonkiem ale sie zmylem i dobrze. Kilkukrotnie zostalem oklamany co do umowy, "obietnice" okazywaly sie klamstwami i probowano mnie wykorzystac. Troche nawet im sie udalo ale wiecej sie nie dalem. Nie polecam.

hearting

nic w tym dziwnego ze uwazasz ze pos studiach umiesz nie wiele pojdziesz do byle jakiej pracy i wszystko zostanie zweryfowane ze niestety tam ucza ale tlyko suchej terorii bez fajnych rpaktycznych rozwiazan. najlepiej sprawdzac i sie uczyc samemu anie zaiwerzac wszystkiego takim miesjcom jak studia ale coz...

Król CONCEPT ARTU

chciałbym tam pracować bo wiele potrafię , i w 48 godzin mogę zaprojektować całą grę z postaciami i przestrzeniami rzeczami itd , uczyłem się od mistrzów , ale pracy nie zdobędę bo nie mam znajomości a to się liczy , co z tego że umie wszystko ale bez znajomości mnie nie zatrudnią ,gry to moje całe życie, gram w nie od urodzenia wiem czego potrzebuje klient , lepiej samemu otworzyć firmę i zarabiać , niż pracować dla kogoś 0==];;;;>

ozon

chyba umowa o dzieło na poczatek

ozon

Wiem ile się dostaje na początek na próbnym okresie dla pracujących w 3dmaxie ale jak jest na dłuższą metę nie wiem. jest to 2k na rękę ale jak z atmosferą i później podwyżkami itd to nie wiem. Ktoś zna podobne firmy?

ryf

No a ile w Rzeszowie jest firm takich jak city interactive? Ktoś zna ?

marcin

ostatnio mialem ochote sie wybrac do tej firmy.. zebym tylko wiedzial gdzie to jest. Jak sie z nimi skontaktowac, potrzebuja tam grafikow 3d?

Bardzo polecam. Stabilnie i rozwojowo.

anon

Obiecanki cacanki a głupiemu radość..:--) jak ktoś lubi żyć to lepiej w innej firmie

mati

Firma jak firma, wiadomo, ze chce mieć jak najwięcej korzyści przy jak najmniejszych kosztach. Więc to rozumiem, ale kurde atmosfera w pracy jak na pogrzebie, wszechobecne [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i złe traktowanie pracowników i podkreślanie jacy to są beznadziejni na każdym kroku już zrozumieć trudniej. Odradzam i ostrzegam.

programista

tragedia, programuje gry a nie starcza mi do końca miesiąca. Specjalnie sie dla firmy przeprowadziłem a jest nawet problem z zaliczką 200zl co by na jedzenie wystarczyło. Dobry początek bo praca fajna ale uciekać trzeba jak najszybciej sie da...

Niestety nie ma sensu wiązać się z City. Dużo poniżej rynkowych pensje no i bardzo nieprofesjonalne i niehumanitarne traktowanie pracowników. O City Interactive było już wiele negatywnego pisane na różnych forach. Poza tym coraz gorzej radzą sobie na giełdzie. Tylko patrzeć jak ta firma upadnie....

Zostaw opinię o Ci Games - Rzeszów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ci Games