Witamina

Opinie o Witamina

Najgorszy sklep z jakim można mieć doczynienia, umowa zlecenie, pracujesz w święta dla jasności:), stoisz przez chwilę dla szefowej oznacza, że nic nie robisz, pomylisz się na 20 gr wydając resztę-oszukujesz. Absolutnie nie wolno chorować, zachodzić w ciążę, bo później już nie masz powrotu do pracy. Ciągła nieustająca rotacja personelu, nie dziwię się nikt nie chce pracować za 7,87 i w warunkach, gdzie są same wymagania a nie ma nic w zamian. W pracy masz być robotem nie człowiekiem.

Zostaw opinię o Witamina - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Witamina