CUKIERNIA- PIEKARNIA W.WOLAK

Wrocław

Opinie o CUKIERNIA- PIEKARNIA W.WOLAK

bogucha

Witam !! w ostatnim czasie byłam na imprezie organizowaną przez Cukiernie Wolak.Otóż tego się nie spodziewałam otóż Wolak powinien zająć się pieczeniem ciast a nie organizowaniem imprez , kompletnie nie ma pojęcia na temat garmażerki.Garmażerka była nie świeża , przypalona podana w małej ilości.Sala kompletnie nie była przygotowana na imprezę.Proszę odkurzyć kule przy suficie.Brak jakiekolwiek obsługi Pozdrawiam

Zostaw opinię o CUKIERNIA- PIEKARNIA W.WOLAK - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie CUKIERNIA- PIEKARNIA W.WOLAK