Geomatica Sp. z o.o.

Katowice

Opinie o Geomatica Sp. z o.o.

lonek

anonim, nie było wpisu, bo Geomatica Sp. z o.o. już nie działa, chodzi o firme geodezyjna z Katowic, bo działa firma o tej samej nazwie we Wrocławiu, ale to branża IT.

Jak najbardziej zgadzam się z opinią poprzednika, Pani Prezes bezszczelna [usunięte przez administratora], źle naliczane i nieprzekazywane składki do ZUS, źle naliczany urlop, nieterminowe wypłaty itd.

xxx

wypłaty wypłacane nieterminowo, nie opłacane składki ZUS, niezbyt miłe kierownictwo

ello

A moze cos więcej? Kiepskie zarobki?

xxx

nie polecam

Zostaw opinię o Geomatica Sp. z o.o. - Katowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Geomatica Sp. z o.o.