Lubstal

Opinie o Lubstal

KGB

powinni, tylko kto tam spawać potrafi ? jedna osoba może dwie ??

zastal-wagony

Ta firma tak samo jak i ten zasr..y smulders to jedna wielka porażka,robiłem tam kilka miesięcy za 13,50 brutto przy spawaniu ciężkich konstrukcji.Latem pot zalewa oczy a zimą marzniesz bo hale nie ogrzewane.Ogólnie warunki do d..y i szczerze nie polecam tego dziadostwa.I jeszcze na dodatek niemiec chodzi po hali i nawija przez telefon po niemiecku więc czułem się tam jak parobek który musi robić na tych kapitalistów za marne grosze.

Zostaw opinię o Lubstal - Zielona Góra

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Lubstal