Between Agata Haluch (Szkoła Języków Obcych)

Oleśnica

Opinie o Between Agata Haluch (Szkoła Języków Obcych)

ghi

hej ! szukaja kogoś do Between Agata Haluch (Szkoła Języków Obcych)?

foka

dają naprawdę dużo godzin, w szczególności anglistom bo jest sporo kursów angielskiego, szkoła nieźle przędzie ale stawki trochę małe, kadra lektorska super, szefostwo niekoniecznie ale da się wytrzymać, dla osoby z samochodem dojazd nie powinien sprawiać problemu,

magda

a co sądzicie na temat pracy w Oleśnicy jako lektor? szkoła się ogłasza, widać że potrzebują lektorów i wysłałam tam swoje CV, ciekawe czy się odezwą?

lissa

beznadzieja, jesli chodzi o prace na skeretar\iacie, karza robic niewiadomo co, za niewielka pensje a wymagania maja a maja wyssokie jak stad do ameryki. ...nie polecam..wymagaja szkol w pl i za granica oraz doswiadczenia niewiadomo jakiego na stanowisko asystentki gdzie okazuje sie ze jestes tlyko pania z recepcji niejako sekretariatu ;/ jeszce raz nie polecam i pozdrawiam

Zostaw opinię o Between Agata Haluch (Szkoła Języków Obcych) - Oleśnica

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Between Agata Haluch (Szkoła Języków Obcych)