P. H. Maria Śliwka - Autoryzowany Dealer i Partner Serwisowy Škoda Auto

Toruń

Opinie o P. H. Maria Śliwka - Autoryzowany Dealer i Partner Serwisowy Škoda Auto

cuu

Zastanawiam się nad wybraniem się do tego salonu, ale powiem szczerze, że nie wiem czego się spodziewać. Ciekaw jestem, czy taki biznes się opłaca, otwierać autoryzowany salon jako partner znanej marki

Zostaw opinię o P. H. Maria Śliwka - Autoryzowany Dealer i Partner Serwisowy Škoda Auto - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie P. H. Maria Śliwka - Autoryzowany Dealer i Partner Serwisowy Škoda Auto