antyUPS

Śląskie

Opinie o antyUPS

Praca w firmie UPS za kuriera to najgorsza praca jaka moze byc na swiecie...nie radze nikomu sie tam przyjmowac...pracują tam osoby nie kompetentne dowykonywania swoich obowiązków...np: [usunięte przez moderatora] itp plus [usunięte przez moderatora] ktory jest tam dyrektorem i zrobil tam konkretny [usunięte przez moderatora] typu Auschwitz (dobrze wiemy ze szfaby sa w tymnajlepsi:D)...a przy okazji nie radze nikomu wysylac swoich rzeczy UPS;em ,paczki sa kopane przez koordynatorow turlane na ziemi ,podawane w sposob niewskazany (czyli zucają sobie nimi)...wszystko co napisalem to serio PRAWDA!!!nie polecam firmy UPS...

Zostaw opinię o antyUPS - Śląskie

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie antyUPS