P.H.U. Etta Rafał Borowiak

Luboń

Opinie o P.H.U. Etta Rafał Borowiak

Słowa kojarzące się z P.H.U. Etta Rafał Borowiak: stresująca, wyczerpująca Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako bardzo niskie. Atmosfera i ludzie tam pracujący są uprzejmi. Od jakiej stawki można negocjować pensję? Brak negocjacji. Najbardziej podobało mi się w P.H.U. Etta Rafał Borowiak: Atmosfera w pracy. Najbardziej nie podobało mi się w P.H.U. Etta Rafał Borowiak: Brak możliwości rozwoju zawodowego.

Zostaw opinię o P.H.U. Etta Rafał Borowiak - Luboń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie P.H.U. Etta Rafał Borowiak