Mirad Sp. z o.o.

Karczew

Opinie o Mirad Sp. z o.o.

Gohead

Mi się wydaje, że kolega coś przesadził z tymi oskarżeniami @anonim. Znam firmę trochę i nie powiedziałbym, że oszukują na każdym kroku. Wypłata jest zawsze na czas.

Pela

Praca w tej firmie to strata czasu. Totalne niewolnictwo. Z pensjami pracowników prezesik robi sobie co chce.

zenta

pewnie zmywa ale rękami projektantów obiecując dodatek do minimum krajowego

aha

a dyrektorek manipulant nadal zmywa podlogi?

półpolka

to prawda ponadto nawet sam "ojciec dyrektor" gada non-stop o manipulacji w tej firmie

abc

Popieram powyższą opinię. Firma Mirad stosuje system feudalny, pracownik nie jest pełnowartościowym człowiekiem lecz niewolnikiem a klient ma obowiązek płacić, płacić i jeszcze raz płacić za towar w zawyżonych cenach.

niewidoczny

nie polecam, oszukuja na kazdym kroku,zarowno pracownikow jak i klientow,

Zostaw opinię o Mirad Sp. z o.o. - Karczew

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Mirad Sp. z o.o.