PPURM Transocean

Szczecin

Opinie o PPURM Transocean

jas

rzeczywiście z tego co ja również widziałem to Transocean ma co raz trudniejszą sytuacje na rynku ...

zaba

Tej firmy już nie ma!!!!! Zostały tylko wspomnienia.Pracowałam w niej od samego początku.

asd

Witam, Gdzie mozna znalezc jakis namiar na te firme?

kokodżambo

Choć firma ta zaistniała tylko dlatego, że dyrektor już był, a przedsiębiorstwo należało dopiero dla niego utworzyć, to istnienie tego przedsiębiorstwa było jak najbardziej zasadne i przynosiło PRL-owi duże zyski. Choć panowie z IPN-u potrafią do kryminału wsadzić dziadka powyżej 80 roku życia, bez zasadnej podstawy, to nigdy nie udowodnią, że gospodarka w latach 1970-80 działała na szkodę społeczeństwa, tak jak jest to do 1989 roku.

julek

Kiedys pracowalem w tej firmie i mam jak najlepsze wspomnienia. Szkoda ze juz Transoceanu nie ma; ale czsy sie zmieniaja i trzeba isc dalej... pozdrawiam.

Zostaw opinię o PPURM Transocean - Szczecin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PPURM Transocean