Cregg Bros. Ltd. Stonework Clonfad, Oldtown, Athlone, Co. Roscommon,Ireland

Roscommon

Opinie o Cregg Bros. Ltd. Stonework Clonfad, Oldtown, Athlone, Co. Roscommon,Ireland

marian

Czyli znajomość języka jest podstawowym warunkiem zatrudnienia, jeśli oczywiście dobrze rozumiem? :) Przyznam, że trochę obawiam się pracy w innym języku niż polski.

Mieliście styczność z firmą Cregg Bros. Ltd. Stonework Clonfad, Oldtown, Athlone, Co. Roscommon,Ireland lub z pracownikami? Wiecie coś na temat firmy? Napiszcie nam o tym, pomóżcie potencjalnym pracownikom.

Zostaw opinię o Cregg Bros. Ltd. Stonework Clonfad, Oldtown, Athlone, Co. Roscommon,Ireland - Roscommon

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Cregg Bros. Ltd. Stonework Clonfad, Oldtown, Athlone, Co. Roscommon,Ireland