Nowoczesne meble Jarosław Bryłkowski

Grodzisk Mazowiecki

Opinie o Nowoczesne meble Jarosław Bryłkowski

piku

maciek, oni specjalnie wielkiego doświadczenia nie wymagają.

grtyiq12

szukam pracy i nie wiem jak mam postrzegać tą firmę, wysyłać CV czy też nie....Jak jest na dzień dzisiejszy,jak można opisać atmosferę pracy w firmie i jak wyglada sprawa związana z rozmową kwalifikacyjną czy ktos doswiadczony ma informacje jak jest tam u nich w tej firmie czy zarobki sa adekwatne do wykonywanej pracy..

arek

z tego co mi wiadomo to panowie si rozstali a nawet pan Janek wyraża wielkie zdziwienie faktem zaległych wypłat.oczywiście to jedna wielka ściema

szukający

Witam, poszukuję tego Pana , proszę o jakiś namiar.Czy drugi Pan (usunięte przez administratora)jest \"w zmowie\" z panem Jarosławem?

zapracowany

Urody się nie wybiera, nie każda kobieta ma szczęście być kobiecą....Pan BRyłkowski miał jednak szczęście być z piękną i mądrą laską,(usunięte przez administratora)...cóż o szczęście trzeba dbać, jeśli się nie potrafi, cicho znika.

sprawiedliwy

(usunięte przez administratora) doczekacie się sprawiedliwości(usunięte przez administratora)

sprytny

mam propozycję jakby każdy oszukany odstąpił 1/3 sumy odzyskania jakimś zbirom to niezła sumka by się uzbierała (usunięte przez administratora)

były robol

(usunięte przez administratora).A z pewnych żródeł wiem że byli pracownicy się skrzykują i przygotowują parę rozpraw sądowych ja też się zresztą dołączę .powodzonka prymitywy

(usunięte przez administratora)..Niestety nie ma możliwości prześwietlenia człowieka.....

Nie należy spodziewać się lojalności wobec pracownika od osoby, która zostawiła przed laty żonę będącą w ciąży- w tym momencie chyba nie należy się dziwić, dlaczego bez skrupułów nie wypłacił pracownikom pensji na święta, skoro nie miał litości jako młodziutki chłopak wobec kochającej go i spodziewającej się jego dziecka kobiety..... Ludzie nie zmieniają się dla innych....

(usunięte przez administratora) zgadzam się z przedmówcą miałem podobną akcję ,ludzie nie pakujcie się w to łajno .to zwykłe prymitywy i cwaniaczki(usunięte przez administratora)

anonim - 2011-05-16 11:26:21 praca wydawała się ok .ogłoszenie w wyborczej zakwaterowanie gratis i niezła stawka za godzinę .Na początku wszystko miło fajnie ale im bliżej do wypłaty to zaczynają się wyzwiska ubliżanie i szukanie za co tu odciągnąć (nazywaliśmy to program usterka).Tuż przed świętami wraz z innymi pracownikami upomniałem się o pieniądze i umowę co wywołało złość u pracodawców (bo faktycznie jest ich dwóch prostaków)zostaliśmy wyrzuceni dzień przed świętami bez pieniędzy w sumie ponad 7000zł na trzech 300 km od domu z 20 groszami w kieszeni.Podobno nie byliśmy pierwszymi tak potraktowanymi ale żeby jednak być ostatnimi zawiadomiliśmy odpowiednie służby .pozdrawiam potwierdzam .jeśli jednak chodzi o wykonanie to naprawde bardzo dobra jakość tylko oszukują na okuciach dają najtańsze.Ale skoro oszukują pracowników to czemu nie zleceniodawców.Pozdro dla pana bryłokowskiego i pani (usunięte przez administratora) dla której szczere gratulacje z powodu zblżających się małymi kroczkami narodzin dziecka.Jak będzie syn to może po ojcu zostanie księdzem

anonim - 2011-05-16 11:26:21praca wydawała się ok .ogłoszenie w wyborczej zakwaterowanie gratis i niezła stawka za godzinę .Na początku wszystko miło fajnie ale im bliżej do wypłaty to zaczynają się wyzwiska ubliżanie i szukanie za co tu odciągnąć (nazywaliśmy to program usterka).Tuż przed świętami wraz z innymi pracownikami upomniałem się o pieniądze i umowę co wywołało złość u pracodawców (bo faktycznie jest ich dwóch prostaków)zostaliśmy wyrzuceni dzień przed świętami bez pieniędzy w sumie ponad 7000zł na trzech 300 km od domu z 20 groszami w kieszeni.Podobno nie byliśmy pierwszymi tak potraktowanymi ale żeby jednak być ostatnimi zawiadomiliśmy odpowiednie służby ( usunięte przez administratora )

Zostaw opinię o Nowoczesne meble Jarosław Bryłkowski - Grodzisk Mazowiecki

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Nowoczesne meble Jarosław Bryłkowski