pralnia kobielusz ryszard

Opinie o pralnia kobielusz ryszard

ludzie pracujacy na maglu wporzadku w biurze chalotaszef szefowa nie nadajom sie do niczego oszukujam jak mogom na proszku na kilogramach na pensjach i premiach rachunkowosc w tej firmie to fikcja nic nie nadaje zalatwic zadnych formalnosci wsciskajom ludziom kit spujscie na ich strone internetowom ci co dali rekomendacje jusz z nimi nie pracujom bo to co oni robiom z ich towarem to jest masakra odali dobry a dostajom strzepy chemia stara maszyna nie czyszczona pralki z muzeum normalnie skansen wiec nie polecam tej pralni bo som oszusci i kretacze w srrodku pralni skansen oszcednosci szukajom u pracownika w kieszeni tandeta interes rodziny nie polecam

Zostaw opinię o pralnia kobielusz ryszard - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie pralnia kobielusz ryszard