DKSOFT TECHNOLOGY BRYNIARSKA KATARZYNA

Imielin

Opinie o DKSOFT TECHNOLOGY BRYNIARSKA KATARZYNA

Iza

@OSzukanyczy powiesz coś więcej na ten temat? Dlaczego uważasz, że to oszuści? Rozwiniesz swoją wypowiedź? @Były pracownik jeśli nie ma podstawy to na jakiej zasadzie jest wynagrodzenie?

OSzukany

Wszystko robią na lewo oszuści podatkowi wystarczy wpisać Daniel bryniarski dłużnik w Google

tak

A wiesz może jakich zarobków można się teraz spodziewać? W końcu oprócz dobrej podstawy jest szansa na jakieś premie, co nie jest takim złą opcją teraz. Ciekawi mnie jednak czy dorzucą do tego odpowiednie benefity socjalne.

Gosc
@tak 08.09.2016 12:21

Jak szefowa z MOPSu przyniesie to dostaniesz

@tak 08.09.2016 12:21

Nawet podstawy nie dostaniesz

michas

najgorszy internet jaki może być dksof , a szefowa zawsze z pyskiem na klienta.

Klient

NAJWIĘKSZA porażka z jaką miałem do czynienie to jako klient DKSOFT TECHNOLOGY BRYNIARSKA KATARZYNA - Imielin Ma ktoś informację jaka firma przejęła DKSOFT? bo na serwisowy jak już ktoś go łaskawie odbierze zgłasza sie osoba z krakowa

rozgoryczony klient
@Klient 16.08.2016 10:26

Kto kupił DKSOFT tego nie wie nikt oprócz samego DKSOFTu oraz tego co kupił. Jakoś nie poinformowano klientów o zmianie właściciela. Kiepsko to widze trzeba szukać innego operatora. Do @rfty jakie 3 tys złotych?? chyba brutto chociaż wątpie w to. Serwisanci którzy byli u mnie mowili że zarabiają bądź też zarabiali po 2tys netto i praca 7 dni w tygodniu. A co do terminowości ich wypłat to też tam za ciekawie podobno nie było. Ludzie czekali po 1 tydz lub dwa na wypłatę która miała być 10-tego

porter

DARUJCIE SOBIE PRACĘ W TEJ FIRMIE ..Masakra Oni maja kupa długu i węża w kieszeni

mmmm

Żałosne 400 pingu w jakiejkolwiek grze , upload 0.13mb download 0.5 mb. Chamska obsługa, częste przerwy w dostawie internetu czyli w skrócie ich Firma :) Nie polecam nikomu

sognom

Potwierdzam opinie poprzedników, internet cały czas przerywa,firma twierdziła że wszystko u nich gra, przez 3 tygodnie głowię się czy mi router nie szwankuje lub jakieś badziewie na kompa się nie wdarło, na maile brak odpowiedzi. Kiedy postanowiłem zrezygnować pani mnie poinformowała, że jednak mają problemy i zaproponowała rabat, całe 10zł za 3 tygodnie wkurwiania_się. NIE POLECAM!

zla

Rownierz posiadam internet tej firmy, i jest do kitu, ciagle przerwy w dostawie, ciagle awarie, dodzwonic sie nie idzie, fatalny internet, czekam tylko az umowa mi sie skonczyc i nie przedluze ja z ta firma bo szkoda zachodu .

mówiąca prawde

Brak mi słów... Pani K. Chyba nikt nie nauczył dobrego wychowania! Poi zgłoszeniu problemu usłyszałam "nie mam teraz czasu" jak tak można rozmawiać z klientem?! Internet beznadziejny, składam rezygnację i nie polecam nikomu

Gość
@mówiąca prawde 18.04.2015 12:34

Gość
@mówiąca prawde 18.04.2015 12:34

"POLECAM FIRME!MAJOM NAJSZYBSZY INTERNET W TYCHACH I OKOLICACH NAJLEPSZĘ CENY, NIE POLECAM INNYCH FIRM! SERWERY GIER I SLOTY MAJOM W PROMOCJI TERAS " Język polski... Bardzo profesjonalna opinia:( płakać się chce. Ludzie czas do szkoły !

Klijent

Radek

ZGROZA!

Aqa

Potwierdzam opinię poprzedników, internet FATALNY, płacę za coś czego praktycznie nie mam, bo nie ma tygodnia żeby nie było przerw w dostawie internetu, ciągle jakieś awarie. Kontakt utrudniony, biuro nieczynne, pozostaje tylko sms, a i to niewiele zmienia, ciągle prośby o cierpliwość, ale na Boga ileż można ! Dziś moja cierpliwość się skończyła, zmieniłam operatora.

rado
@Aqa 24.02.2015 14:20

Mam ten sam problem chce rozwiązać umowę czy jest na to jakiś sposób?

asdl
@rado 03.09.2015 09:12
Mam ten sam problem chce rozwiązać umowę czy jest na to jakiś sposób?

jeśli lubisz problemy to ta firma jest dla Ciebie, sama sieć w sobie jest skopana, Pani K. kulturą nie grzeszy a "język polska to trudna język", na zakończenie to ma "węża w kieszeni" przy wypłacie

użytkownik dksoft

Również nie osiągam parametrów internetowych, jakie są obiecane w umowie. Serwis jest tak daremny, że na reakcję czekam czasem dwa tygodnie. Kontakt z Panią jest praktycznie tylko przez SMS, e-mail firmy nie działa i strona też. Kobieta nie ma chyba świadomości o istniejącej konkurencji. Zawsze zdziwiona, jeśli się już dodzwonię. Kompletna klapa.

Pan Kazik

Internet jest FATALNY, posiadam go od około 7 miesięcy. Prawie codziennie go niema, a jak jest to osiągi tego internetu są takie : UPLOAD :0.11 Mb/s, DOWNLOAD : 0.41 Mb/s, PING : 417ms (wyniki ze strony speedtest.net). W żadną gre która potrzebuje internet nie da się pograć. Praktycznie w miarę dobry internet jest tylko po godzinie 2 w nocy, i około 6 rano, Serdecznie nie polecam jeżeli ktoś chcę szybki internet. Daje link żeby nikt nie pomyślał że kłamie : http://www.speedtest.net/my-result/3457344812

Zostaw opinię o DKSOFT TECHNOLOGY BRYNIARSKA KATARZYNA - Imielin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie DKSOFT TECHNOLOGY BRYNIARSKA KATARZYNA