Promedika

Opinie o Promedika

czesc jestem w kraju juz pare dni bylam 3 miesiace w niemczech z promediki i chcialam powiedziec wszystkim tym ktorzy maja watpliwosci zeby sie nie bali sama firma sprawdza sie naprawde w zaskakujaco dobry sposob sama bylam zaskoczona tak dobra organizacja wyjazdu ponadto na miejscu juz wielokrotnie do mnie dzwoniono z pytaniami czy wszystko wporzadku a sam chory no coz to loteria musimy tam wytrzymac okreslony czas ogolnie super kasa przed czasem i tak jak bylo w umowie okreslona wysokosc polecam jak bedzie dalej nie wiem mowie jak jest dzisiaj nie bojcie sie promediki bo jest rzetelna i staje na wysokosci zadania fakt ze musimy czekac na zlecenia jest to stresujace bo bywa ze nie ma z czego zyc ale warto nie bojcie sie pozdrawiam was

Zostaw opinię o Promedika - Gliwice

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Promedika