Opinie o TR Automatyka Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy TR Automatyka Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w TR Automatyka Sp. z o.o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TR Automatyka Sp. z o.o. w Warszawa

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie TR Automatyka Sp. z o.o.? Są one dodatkowo płatne czy może jest możliwość odbioru godzin?

szlauf Nowy wpis

E Panie - my tu sobie nie robimy kłopotu z nadgodzinami - NIE MA TEMATU HIHIHIHI

Leon Nowy wpis

Firma jest jak najbardziej ok ale pewne osoby nie potrafią spojrzeć obiektywnie na swoją mało wydajną pracę.

Grzesiek Nowy wpis

@pracownik a jak wyglada rozmowa kwalifikacyjna ? Możesz dać pare rad ?

Nie polecam! obiecują wysokie zarobki, a jak idziesz się upomnieć o swoje wywalają na zbity pysk )

Inżynier Sprzedaży

To monolog ,a nie rozmowa. Umowa śmieciowa i w Polskę...Aha byłbym zapomniał...własny samochód mile widziany oraz najlepiej 24 godziny pracy bo 12 za kółkiem ,a 12 przed monitorem komputera ze słuchawką telefonu. Żałosne .

Dyspozycyjnosć ?

logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Nauczyciel do Przedszkola Ziarno
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
Dominika

Od dawna nic nowego nie pisaliście, ostatnio było o zakończonej rekrutacji ale teraz widzę, że znowu jest ona otwarta. Ktoś coś wie na jakiej warunki można w takim razie w TR Automatyka Sp. z o.o. liczyć aktualnie? Poszukują teraz inżyniera sprzedaży.

Artur
@Dominika

Proszę się upewnić jak rozliczana jest praca w godzinach nadliczbowych

Artur
@Dominika

Proszę się upewnić jak rozliczana jest praca w godzinach nadliczbowych

edfgv

@juliusz najwodiczniej juz chyba znalezli odpowiednie ososby do pracy bo rekrutacja sie akurat skonczyla

bednarek

Duże wymagania co do wiedzy i samodzielności, jak w prywatnej firmie trzeba na siebie zarobić co nie jest łatwe przy obecnym rynku, prowizja bardzo dobra i zależy tylko od obrotu, po okresie próbnym pełna umowa, własny samochód ok pełen zwrot kosztów.

Maxx

W mojej opinii miejsce dla efektywnych osób. Śmieciowa pensja rzeczywiście wyjdzie słabemu handlowcowi. Dobry handlowiec ma duże pole do działania i może dobrze zarobić na prowizjach. Miejsce dla samodzielnych osób. Niedouczone miernoty wylatują dość szybko.

ppp

Popieram określenie powyżej 24-48-72 godziny. Typowy prywaciarz, minimum płacy - umowa śmieciowa i tak też jest traktowany pracownik. Szczerze odradzam.

gość

uwaga[usunięte przez moderatora] !!!! !!!! !!!! ludzie potrzebni na 24-48-72 godziny. bagno

Zostaw merytoryczną opinię o TR Automatyka Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak wygląda rekrutacja do firmy TR Automatyka Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w TR Automatyka Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042