TR Automatyka Sp. z o.o.

Opinie o TR Automatyka Sp. z o.o.

Dominika

Od dawna nic nowego nie pisaliście, ostatnio było o zakończonej rekrutacji ale teraz widzę, że znowu jest ona otwarta. Ktoś coś wie na jakiej warunki można w takim razie w TR Automatyka Sp. z o.o. liczyć aktualnie? Poszukują teraz inżyniera sprzedaży.

Artur
@Dominika 08.11.2017 10:40

Proszę się upewnić jak rozliczana jest praca w godzinach nadliczbowych

Artur
@Dominika 08.11.2017 10:40

Proszę się upewnić jak rozliczana jest praca w godzinach nadliczbowych

edfgv

@juliusz najwodiczniej juz chyba znalezli odpowiednie ososby do pracy bo rekrutacja sie akurat skonczyla

bednarek

Duże wymagania co do wiedzy i samodzielności, jak w prywatnej firmie trzeba na siebie zarobić co nie jest łatwe przy obecnym rynku, prowizja bardzo dobra i zależy tylko od obrotu, po okresie próbnym pełna umowa, własny samochód ok pełen zwrot kosztów.

Maxx

W mojej opinii miejsce dla efektywnych osób. Śmieciowa pensja rzeczywiście wyjdzie słabemu handlowcowi. Dobry handlowiec ma duże pole do działania i może dobrze zarobić na prowizjach. Miejsce dla samodzielnych osób. Niedouczone miernoty wylatują dość szybko.

ppp

Popieram określenie powyżej 24-48-72 godziny. Typowy prywaciarz, minimum płacy - umowa śmieciowa i tak też jest traktowany pracownik. Szczerze odradzam.

gość

uwaga[usunięte przez moderatora] !!!! !!!! !!!! ludzie potrzebni na 24-48-72 godziny. bagno

Zostaw opinię o TR Automatyka Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie TR Automatyka Sp. z o.o.