Opinie o Cygnum Building Offsite w Macroom

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Cygnum Building Offsite. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Cygnum Building Offsite o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Cygnum Building Offsite w Macroom

Użytkownicy czekają na odpowiedź 39 dni.

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w Cygnum Building Offsite?

Dominik Nowy wpis

Nie polecam pracy na budowie z brygadzistą Andrzejem. 1. (usunięte przez administratora) 2. Jeżeli mu się nie spodobasz zrobi wszystko byś się zwolnił (zwolnienie może być z dnia na dzień mimo podpisanej umowy) 3. Jeżeli chciałbyś pracować w sobotę dodatkowo to jest to praca tylko dla wybranych (czyt. dla ulubieńców Andrzeja) 4. Haos na budowie, chwile pracujesz przy klejeniu podłogi a nagle jesteś zrywany z roboty by np bić młotem po ścianie (domki to kanadyjki i trzeba poprawiać pionowości drewnianych ściań młotem tak by potem przybić je gwoździarką). 5. W pracy na budowie musisz zasuwać, ponieważ jeżeli jest zamówiony dźwig na np 2 dni to w 2 dni ma być budynek postawiony (bo inaczej to koszty), jednak są dwie przerwy jedna płatna druga bezpłatna, 6. Brygadzista ogólnie ciężki człowiek jeżeli mu nie przypasujesz, czujesz się wtedy jeszcze bardziej, że pracujesz za karę. 7. Niektórzy nowi pracowali w dziurawych używanych firmowych spodniach bo nie mogli się doczekać nowych, nie wiem jak jest teraz. Ogólnie NIE POLECAM! na hali z tego co wiem jest normalnie i tam warto iść ale NIGDY na budowe z tym człowiekiem!

Irena Nowy wpis

Hej, a to zależało Ci na przychodzeniu do pracy w sobotę, że masz pretensje o to? A co do tego zwalniania, to ciekawe, na jakiej umowie zatrudniają, skoro to takie proste z tego co piszesz?

Roman Nowy wpis
@Irena

Normalnie dostajesz umowe o pracę, podpisujesz przez internet umowę po polsku i po angielsku. Jeśli Ci nie pasuje to zgłaszasz Andrzejkowi i z dnia na dzień już nie pracujesz. Zapytaj chłopaków jak jest. Umowe podpisujesz przez strone gonitro, którą przygotowywuje p. Alice M Opisuje oczywiscie prace na budowie a nie na hali.

Jedni piszą że dobra praca, drudzy że porażka i chaos. Czy ktoś z aktualnych pracowników może zweryfikować te komentarze? Jak jest naprawdę? Opłaca się interesować tą firmą?

Gregory
@Anna

Anka to nie jest praca dla kobiet. Ja bym raczej jej nie nazwał dobrą.

@Gregory

Dlaczego nie dobra praca? Jak zarobki?

Dominika
@Gregory

czemu niedobra dla kobiet ? w biurze nie ma kobiet? bo ze na budowie to rozumiem ale przeciez to ogromna firma jest i na pewno ma jakies inne stanowiska niz fizyczne?

Brałeś udział w rekrutacji do Cygnum Building Offsite. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
Karol

Hej, jak w Cygnum wygląda kwestia organizacji pracy - presja czy spokojnie? Jak komunikacja, atmosfera? Wypowie się ktoś ze swojego doświadczenia jak to wygląda i jaki ma wpływ na pracę? Dzięki z góry! :)

Gregory
@Karol

Pytasz się o atmosferę. Praktycznie pracują tutaj sami Polacy. Personelem kierowniczym są również Polacy. Ludzie przyjeżdżający tutaj, są z różnych środowisk. Najważniejsze jest to , że nikt tutaj nie stoi nad tobą z batem. Jest to stolarnia i produkuje się tutaj całe podłogi i ściany które są później wywożone na budowę. Wykonuje się tutaj pełne prefabrykaty mówiąc obrazowo. I z tych gotowych prefabrykatów buduje się całe chaty. Taka technologia. Na produkcji montuje się rigipsy , zakłada watę szklaną ,zbija tnie i mocuje deski i belki. Są też maszyny CNC, ale tam przeważnie pełne są wakaty i pracują obcokrajowcy. Praca do lekkich nie należy. Wszystko zależny od stanowisku i predyspozycji fizycznej danej osoby. Na jednym stanowisku jest lżej a na innym gorzej. Tak jak wszędzie. Do zakładu pracy najłatwiej się dostać po przez pośrednictwo pracy W

Jak jest z zarobkami?

Jacek

Ta firma to porażka. Pracować tam, to jak wpaść po uszy do szamba !!! Brakuje w niej zwykłej przebieralni dla pracowników , pryszniców i dystrybutorów z zdatną wodą do picia na produkcji . Za to jest mleko do kawy ?? Ustepy są brudne, których nikt nie sprząta ponieważ brakuje w niej personelu do sprzątania. Nie ma nawet czym się podetrzeć. To jest dramat żeby w Irlandii brakowało przyborów higieny osobistej w miejscu pracy. Przyjmując się do Cygnum po przez pośrednictwo zaznaczam, ubrania robocze musiałem mieć swoje, łącznie z obuwiem ochronnym. Warunki pracy i płacy nie są zadowalające. Zarobki za tą pracę głowy nie urywają. Obiecują pracę na CNC , a zapierdziela się przy wacie szklanej i rigipsach. Dzieje się tak dlatego, ponieważ brakuje tam rzemieślników i wykwalifikowanej kadry kierowniczej. Ogólny panuje tam chaos i nieporządek. Nie polecam nikomu tej firmy.

bamboch

w macroom juz niestety nie ma pracy dla przyjezdnych, bo nie ma jej i dla miejscowych. cygnum? 5 ze 150 osob jeszcze pracuje

Zostaw merytoryczną opinię o Cygnum Building Offsite - Macroom

• Jak się pracuje w Cygnum Building Offsite?

Zobacz opinie na temat firmy Cygnum Building Offsite tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Cygnum Building Offsite?

Cygnum Building Offsite
1.8/5 Na podstawie 4 ocen.
  • IDA Industrial Estate, Macroom, Co. Cork
    P623 Macroom

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042