IRA-Inteligentne Rozwiązania Automatyki

Piaseczno

Opinie o IRA-Inteligentne Rozwiązania Automatyki

pralinka

wiadomo jaki jest los praktykantów w takiej branży kol,ego, ale ja uważam że praktykantów powinno się ostro cisnąć w robocie to się więcej nauczą, także pokory i szacunku do zawodu. ale nie musisz tam iść przecież tylko na praktyki, teraz szukają np. projektanta instalacji elektrycznych w Piasecznie więc polecam

student

Byłem tam na praktykach i nie polecam, wszyscy praktykanci byli wykorzystywani, praca na budowie, brak odzieży ochronnej, nieregulowane przerwy, brak zapewnienia narzędzi do pracy. To miały być praktyki praktyczne, a okazały się darmowym dymaniem na życzenie przełożonych. Szefowie lekceważący i władczy. Po przejściu do działu projektowego jest zgoła inaczej, czysto, przy kompie, ale wszyscy olewają i nie ma pomocy przy nowych zadaniach. Praktyki nauczyły mnie omijać firmy, na których osoba rekrutująca się spóźnia, pokazuje to podejście do potencjalnego pracownika.

Zostaw opinię o IRA-Inteligentne Rozwiązania Automatyki - Piaseczno

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie IRA-Inteligentne Rozwiązania Automatyki