P.H.U Ara (Maximedia)

P.H.U Ara (Maximedia)

Opinie o P.H.U Ara (Maximedia)

Alek

W tej firmie wiele się mówi o profesjonalizmie... a jak jest na prawde ? nie ma określonego terminu wyplat... na pytanie kiedy bedzie czesto pada odpowiedz ... "że mam ważniejsze sprawy na głowie" urlop ? w tej firmie czegoś takiego nie ma. Pracujące soboty, brak wynagrodzenia za nadgodziny. Jednym słowem Maximedia.pl to jedna z gorszych firm jakie sa na rynku.

Zostaw opinię o P.H.U Ara (Maximedia) - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie P.H.U Ara (Maximedia)