Opinie o Strabag BRVZ Sp. z o.o. w Pruszków

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Strabag BRVZ Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Strabag BRVZ Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Biura rachunkowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Strabag BRVZ Sp. z o.o. w Pruszków

Tak jak zostało napisane kiedyś w jednym z wątków prowadzonych jest wiele rekrutacji. podkreślony został w wymienionych działach również ten IT. w tym obszarze jaką pracę można znaleźć? I czy warto?

Ogłoszenie na Kierownik Budowy do Strabag BRVZ Sp. z o.o. pojawiało się w Pracuj.pl, polecacie aplikować?

Bartek

Hej, Kierownik Budowy to na pewno nie w BRVZ :D STRABAG BRVZ to Spółka serwisowa STRABAG, która zajmuje się rozliczeniami, płatnościami, kadrami, HR, IT, czy podatkami :)

Jacek Nowy wpis

Kierownik Budowy jak najbardziej, pytanie też jaka lokalizacja i jakie budownictwo Cię interesuje. Zazwyczaj w całej Polsce do różnych projektów poszukiwani są Inżynierowie, czy Kierownicy. Ale ktoś słusznie wyżej wspomniał, na pewno nie jest to stanowisko w BRVZ.

Prowadzona jest ciągle rekrutacja do Strabag BRVZ Sp. z o.o.. Czy polecilibyście firmę jako pracodawcę? Dużo umieszczają ogłoszeń na Pracuj.pl, ostatnie dodali 18 grudnia.

Pracownik HR Nowy wpis

Dzień dobry, prowadzonych jest wiele rekrutacji do STRABAG BRVZ i wynikają z potrzeb biznesowych. Zachęcamy do aplikowania na wybrane stanowiska. STRABAG BRVZ to Spółka Serwisowa Koncernu STRABAG, skupiająca Dział Finansowy, Bilanse, Podatki, IT, Kadry i Płace, czy rozliczenia wewnętrzne.

Gosia

Czy firma poszukuje aktualnie pracowników? Jak wyglądają zarobki i na jakie stanowiska są wakaty?

Pracownik HR
@Gosia

Najnowsze oferty pracy można sprawdzić na stronie www.strabag.pl/kariera/oferty-pracy. Polecam szukać po nazwach miejscowości lub używać słów kluczowych w zależności od zainteresowania :)

Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej na stanowisko Specjalista / Specjalistka w Pionie Rachunkowości Zarządczej Dział Rachunek Kosztów - Controlling w firmie Strabag BRVZ Sp. z o.o.? Jakie masz odczucia po spotkaniu z rekruterem? Podziel się swoimi wrażeniami i opisz pozytywne oraz negatywne aspekty rozmowy.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
e

czy niewielka rotacja to chyba moglibyśmy nieco dłużej i burzliwie na ten temat podyskutować.... jeśli się spojrzy na ilość rekrutacji dostępnych w tym, roku w firmie to jako kandydat szczerze mówiąc można się lekko zaniepokoić, skąd nagle tyle naborów?

Ola
@e

To chyba trochę tak jak ze szklanką, albo ktoś widzi ją do połowy pustą albo do połowy pełną. Jako kandydatka w procesach rekrutacyjnych, cieszę się widząc tyle ogłoszeń, to zazwyczaj oznacza, że firma się po prostu rozwija, ma więcej projektów, zatrudnia więcej osób. Same plusy.

Tytus

Może jakieś uzasadnienie do tej negatywnej opinii? Firma spoko i trudno zrozumieć.

@Tytus

Ja w sumie też nie rozumiem tych negatywnych komentarzy. Już trochę tu pracuje, jestem bardzo zadowolony.

Grażyna

Do Strabagu w Pruszkowie (do spółek serwisowych, nie do głównej) szukają młodszego specjalisty do spraw cen transferowych i specjalisty do spraw kadr i płac. Chodzi mi o punkt w tych ofertach pracy. Koncert oferuje ,,ułatwienia w dojeździe z Warszawy do siedziby firmy w Pruszkowie,,. Na czym takie ułatwienie miałoby polegać. Ktoś coś?

@Grażyna

Firma oferuje dojazd autokarem i busem z dwóch lokalizacji. Z Warszawy i ze stacji kolejowej PKP Pruszków. Ja sobie chwalę te dojazdy, nie muszę sam kierować, a podczas drogi mogę poczytać książkę, czy posłuchać muzyki. Niektórzy po prostu śpią :D Bardzo fajna opcja. Powiem jeszcze od siebie, że trochę zastanawiałem się nad pracą w Pruszkowie, ale finalnie w domu jestem o podobnej godzinie, co kiedyś, kiedy pracowałem przy Łopuszańskiej.

@Bartek

Haha z tym spaniem to faktycznie super wygoda, ;) Ale za to ostatecznie wy płacicie czy firma?

@Anna

Za dojazd busem/autokarem całkowicie płaci firma, nikt nam też nie potrąca z pensji :D Jest wyznaczona trasa i można się dosiąść w wygodnej lokalizacji. Plusem jest to, że jak jeździsz busem to też wracasz codziennie o tej samej godzinie, więc mimo, że jest "daleko", można sobie planować inne rzeczy. ;)

Morfeusz

Napewno dużo zależy od działu (nie mylmy Strabag BRVZ że Strabagiem tam nie ma stanowisk na budowę, tylko kadry, place IT etc.) Napewno rozwojowo nie jest, awans może po 15 latach i to mały. Kasa to średnia w podobnych firmach, socjalu nie ma niestety. Nie ma zapier***u , przełożeni raczejega olewczy na to co się w dziale dzieje (wieczne spóźnianie, L4, słabe wykonywanie obowiązków , kiepskie nastawienie do pracy - tak większość w dziale pracuje i nikt nikomu nic nie mówi - szok) Trochę słaba praca na początek bo może popsuć , rozleniwić młodego po studiach i będzie oczekiwał tego od wszystkich pracodawców

Emilia
@Morfeusz

Faktycznie awans zdarzyć się może dopiero po 15 latach?? Nie ma szans wcześniej na niego nawet gdy ktoś jest zaangażowanym pracownikiem i się dobrze wykazuje? A jeśli się już zdarzy to jak to wygląda? O ile wzrasta wynagrodzenie?

?
@Morfeusz

Że niby nie ma zapierdolu, praca rozleniwa? Podpowiedz w którym to dzielę taki luz? Bzdury piszesz...

@Emilia

Raczej tak, nie ma ruchów, zmian personalnych etc. a jak jest pierwszeństwo ma osoba z 20 letnim stażem, co do wynagrodzenia nie wiem o ile wzrasta.

@?

Sorry, może to jest tylko moja opinia bo tej pracy z firmy gdzie był ostry zapierdziel.. tutaj wg mnie jest spokojnie, jest co robic ale optymalnie. A działu nie będę mowić, bo za duzo to zdradzi ;-)

Jacek

@Morfeusz a jaką dają umowę ?

@Jacek

Umowa o pracę, na początek 3 m-ce potem 2 lata i 9m-cy (jakos tak.. obie łącznie dawały 3 lata) a potem na czas nieokreślony.. śmieciowych umów nie ma

Avio

Nie polecam pracy w dziale kadr/płac. Wyzysk, brak wsparcia i archaiczne narzędzia pracy.. Nie ma czasu na żadne szkolenia i naukę języka. Za dużo pracy, zła organizacja działu, procedury nieadekwatne do możliwości czasowych. Program zbyt pracochłonny i bardzo skomplikowany. Zarobki nieadekwatne do wkładu niewolniczej pracy, zero zrozumienia i wsparcia ze strony przełożonych.

Edi

Masakra

Aneta

Czytając aktualna ofertę pracy do BRVZ na stanowisko kierownika robót mostowych, można wyczytać, że firma oferuje swoim pracownikom obok dodatkowych benefitów, takich jak opieka zdrowotna - szeroki zakres szkoleń. Jakich szkoleń może się spodziewać pracownik na tym (lub innym) stanowisku?

Aneta

Obecnie firma poszukuje osoby do pracy jako Inżynier Budowy. @anonim @Pracuś możecie powiedzieć na temat tego jak wygląda praca na tym stanowisku? Takie informacje będą cenne dla osób, które zamierzają aplikować. @Pracuśpiszesz, że pracowników w firmie nie traktuje się uczciwie. Co przez to rozumiesz? Mógłbyś powiedzieć jakie były w Twoim wypadku różnice między tym co usłyszałeś na rozmowie kwalifikacyjnej, a tym co się okazało po rozpoczęciu pracy? @anonimpiszesz, że w firmie nie ma możliwości rozwoju oraz jest problem ze szkoleniami. A jakie według Ciebie szkolenia byłyby przydatne i rozwojowe dla pracowników?

Nie polecam firmy, zwłaszcza osobom które nastawione są na rozwój. Firma bardziej przypomina pracę w urzędzie niż w korporacji. Nie rozpieszcza się pracowników podwyżkami, sa tzw inflacyjne i nie dla wszystkich. Nie ma ścieżki kariery i jest duży problem ze szkoleniami. Nic, co obiecano na rozmowie rekrutacyjnej się nie sprawdziło. Wielkie rozczarowanie pracodawcą

Pracuś

Nie polecam tej firmy nikomu. Uważam że kadra zarządzająca osiągnęła najwyższy poziom w demotywacji pracowników. Jeśli nie masz ambicji, nie przeszkadza Ci nieuczciwe traktowanie pracowników - to jest firma dla Ciebie. Przestrzegam również osoby zatrudniające się, nie liczcie na zrealizowanie obietnic stawianych przy zatrudnianiu.

niewielka rotacja -> jeśli ktoś szuka stabilnej pracy w dużej organizacji -> OK !

Zostaw merytoryczną opinię o Strabag BRVZ Sp. z o.o. - Pruszków

• Jak się pracuje w Strabag BRVZ Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Strabag BRVZ Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Strabag BRVZ Sp. z o.o.?

Strabag BRVZ Sp. z o.o.
2.4/5 Na podstawie 5 ocen.
  • Parzniewska 10
    05-800 Pruszków
  • NIP: 5260035268 REGON: 10620108 KRS: 0000101934

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042