REPCOM

Łódź

Opinie o REPCOM

Darek

Gorąco NIE POLECAM!!!!!. Obiecuje i oferuje bardzo dużo ale po wysłaniu nasze paczki już nie jest tak kolorowo. Ciężki kontakt, ciężko odzyskać to co nasze!! Od stycznia 2016 roku walka o nasze telefony, które zostały uszkodzone, reszta rzeczy, które zostały "naprawione" nie działa poprawnie (gdzie naprawa 3 setów zajęła miesiące) ale kasę zabrał. Faktura została pokryta kolejnego dnia prze ze mnie, przed wysyłką.. Straty liczę na ponad 1,5 tysiąca złotych.. Łgarz, oszust i kłamca... Kolejna wielka pseudo firma ładnie wyglądająca na zdjęciach. NAWET NA NIEDOSTATECZNĄ NIE ZASŁUGUJE ale ta sprawa tak się nie skończy.

Zostaw opinię o REPCOM - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie REPCOM