Gabinet Stomatologiczny S-DENT

Łódź

Opinie o Gabinet Stomatologiczny S-DENT

sprawiedliwa

Niestety niska kultura firmy , mówią że dadzą odpowiedź w sprawie pracy , a nie dają . A jak sama zadzwoniłam spytać , nie dlatego że jestem zdesperowana tylko , żeby zawstydzić , to Pani powiedziała że zapomniała wziąć mojego CV z pracy żeby zadzwonić i poinformować, jakoś miała numer, żeby zaprosić mnie na rozmowę. Skoro dzwoniła z tego samego numeru to zapisał się w pamięci telefonu w rejestrze połączeń . Bardzo nieeleganckie zachowanie. Co też o czymś świadczy . Pracodawca na poziomie przekaże informacje zwrotną .

nie szanują praconików i nie doceniają, marne zarobki, cwaniakują jak mogą nawet nie ma przerwy, żeby coś zjeść

Zostaw opinię o Gabinet Stomatologiczny S-DENT - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Gabinet Stomatologiczny S-DENT