Poczta "UK Mail" w Anglii

Anglia

Opinie o Poczta "UK Mail" w Anglii

Kierownica

Witam, Widzę kolejne propozycje od firm rekrutujących do UK Mail w Morley Powiem krótko nie dość ze gwarantują 5-7 godzin dziennie to jest to zwykły obóz pracy i niemiła atmosfera - poszukajcie czegoś innego dobrze radzę moi znajomi pracowali tam po kilka dni i odeszli.

ukmail driver
@Kierownica 14.06.2017 11:38

tak to jest jak sie robi dla posrednikow. nie jestes tak zdolny zeby pracowac bezposrednio na self employed dla ukmai'a ? wspolczuje bezradnosci

alotoja

porażka ta firma na przesyłkę czekam już 5 dni !!!!!!!!!! zero odzewu

alotoja

porażka tra firma na przesyłkę czekam już 5 dni !!!!!!!!!! zero odzewu

Słowa kojarzące się z Poczta "UK Mail" w Anglii (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... . Atmosfera i ludzie tam pracujący są ... . Od jakiej stawki można negocjować pensję? Najbardziej podobało mi się w Poczta "UK Mail" w Anglii: Najbardziej nie podobało mi się w Poczta "UK Mail" w Anglii:

Zostaw opinię o Poczta "UK Mail" w Anglii - Anglia

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Poczta "UK Mail" w Anglii