senowa

Poznań

Opinie o senowa

Od roku jestem w sporze z firmą Senowa.Sprawa jest w są dzie.Podpisana umowa przez osobę postronną nie występująca w umowie.Chęć zysku jest tak wielka że sprzedaje się matę masującą osobie niepełnosprawnej.

pisałem na innym forum odnośnie sprzedaży mat masujących przez pracownika Senowy ale na tym forum powinno się też znaleść pewna informacja.( usunięte przez administratora )sprzedając mate osobie niepełnosprawnej przyjoł podpis od osoby niewystępującej w umowie.Pierwsza sprawa odbyła się w Żarach . Teraz będzie przsłuchany w Zielonej Górze a jego tłumaczenie legło w gruzach.( usunięte przez administratora )powinna wiedzieć że dalsze tłumaczenie ( usunięte przez administratora )tylko może pogorszyć sytuacje.Pozdrawia Kufel

Zostaw opinię o senowa - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie senowa