finco stal

Nowa bukówka

Opinie o finco stal

aneksik

ta firma to producent blachodachówki i blach trapezowych od 1992 roku więc na peweno możesz liczyć na wiele

anonim - 2009-06-16 18:03:38 Słowa kojarzące się z finco stal (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): soldna, profesjonalna, rozwojowa Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako bardzo dobre... . Atmosfera i ludzie tam pracujący są bardzo fajni.. . Najbardziej podobało mi się w finco stal: atmosfera i rzetelność i profesjonalizm. LIPA ZMIENILI NAZWĘ NA " PROFIL 1 SP.ZOO."

Zostaw opinię o finco stal - Nowa bukówka

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie finco stal