lizard pub

Bełchatów

Opinie o lizard pub

bahama

Myślę, że zarobki są adekwatne do powierzanych obowiązków, bo przecież stawki są całkiem neizłe, ale jaka jest szansa na jakieś benefity socjale? Takie urozmaicone zatrudnienie sprawia, że lepiej się przykłada doobowiązków.

wapno2

Ogolnie rzecz ujmujac caly ten pub to jedna wielka melina, obsluga nie kulturalna, wlascicielka rowniez, jednym slowem dno i wodorosty... odradzam kazdemu, jesli nie chcecie miec popsutych nerw i zmarnowanego czasu na przenoszenie sie do innego lokalu. Pozdrawiam

Szukasz pracy?

Zostaw opinię o lizard pub - Bełchatów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie lizard pub